yeni superonline

Bu konuyu okuyanlar

meraklıbey75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar herkese s.a vodafoneden turkcell Superonline geçicem 3 ay ücretsiz ADSL 90 TL 8 MBPS internet hızı istersek 16 mbps 10 tl farkla yükseltebilirz sizce nasıl superonline kullancağım internet ADSL modunda lütfen yardım edin

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Kesinlikle ama kesinlikle o paketi kullanmak gibi bir hata yapma Netspeed, Millenicom gibi taahhütsüz ve daha ucuza daha fazla hız veren iss'leri tercih et.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Superonline kullanıcısıyım 5 senedir kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım ayrıca müşteri hizmetleride çok iyi ama o fiyata adsl kesinlikle alma superonline kullanacaksan fiber paketlerden almalısın..

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
5 Senedir Bende Suoeronline Fiber kullanıyorum. 24Mbps olan paket oturduğun bölgeye özel bi kampanya 40TL AKKsiz ama dışarıda nedir bilemem. Ben her şeyiyle memnunum. Tavsiye ederim. Ama dediğim gibi dışarıdaki fiyatlar düşünüldüğün de bi sye diyemeyeceğim. Ama verdiği modemden tut desteğine kadar her şeyi çok iyi.

meraklıbey75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Superonline kullanıcısıyım 5 senedir kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım ayrıca müşteri hizmetleride çok iyi ama o fiyata adsl kesinlikle alma superonline kullanacaksan fiber paketlerden almalısın..
bizim burda fiber yok herhalde peki vdsl nasıl geçiş yapılır