Yeni Sistemim Nasıl ??

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sonunda değiştirdim pc'yi... bekliyorum gelmesini. yeni sistem şöyle. sizce nasıl? oyunlarda (crysis, cod4 vs.) falan rahat eder miyim falan filan işte yorum bekliyorum... özellikle ekran kartı konusunda...

İşlemci: INTEL E6750 2.66 GHz C2DUO 1333MHz 4MB 64BIT
Anakart: INTEL P35DPM P35 DDR2 16x GLan,SATA2,Raid
Ram: KINGSTON 2 GB DDR2/800 MHz PC6400 RAM
Ekran Kartı: 512 MB ASUS EN8600GT Magic (128Bit) 16x TV DVI
Harddisk: Samsung SATA2 320 GB/16ÖB Cache 7200 Rpm
Kasa: Enlight Gümüş&Siyah 350W USB, AIRDUCT
Monitör: 19'' Hp LCD Monitör
Kart Okuyucu: S-LINK SL-25A Siyah 3.5'' Internal Kart Okuyucu

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
hemde ne düşük sen geri ver o bilgisayarı olmadı takas edelim :D

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düşük olmadığını biliyorum... fakat ekran kartı konusunda bi fikre sahip değilim... yoksa nispet yaptığım falan da yok...

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartın bence fazlasıyla iyi :D ben 3 yıl önce 256 almıştım bizimkilerde eskimeye başladı şimdi için iyide eninde sonunda eskiyo :D

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
k23 dedi ki:
düşük olmadığını biliyorum... fakat ekran kartı konusunda bi fikre sahip değilim... yoksa nispet yaptığım falan da yok...
nVidia 8800gt veya Ati HD3870 alırsan süper bir sistem olur fiyat/performans açısından.Yalnızca 350watt güç kaynağı yetmez.450-550 watt arası Tagan,asus,thermaltake bir güç kaynağı alman gerekir.

megaman

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yazdığın oyunlar için ekran kartından dolayı biraz sıkıntı çekebilirsin, ancak geri kalanı zaten şu anda alınacak en optimum par.çalardan toplanmış diyebilirim. Hayırlı olsun.

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Aynen ya hava yapıyo monitör le kasayla ne alaka oyun açma :S saçma !!!

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PcMaSTeR dedi ki:
Fiyatta yazarmısın?
üstte yazılı herşey toplam 1400 ytl tuttu...

Zibi$ dedi ki:

tabi, kart okuyucuyla da hava atmaya çalışıyorum. hatta ve hatta şimdi snd forumlarında bende havalısı da yoktur... kendimi üstün görüyorum hatta... töbe yarabbim ya.

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sadece anakart falso kalmış. intel anakart değil de işlemci üretse sadece daa süper olacak. güle güle kullan.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
rave dedi ki:
sadece anakart falso kalmış. intel anakart değil de işlemci üretse sadece daa süper olacak. güle güle kullan.
Niye böyle dedin anlamadım.Bende intel anakart kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.Performanstanda çok memnunum.Tek eksisi overclock'a izin vermiyor o kadar.Onada gerek duymuyorum.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
overclock ne biri bana anlatsın hep görüyorum ama bi anlamadım ne işe yarar :D

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1

İşlemci: INTEL E6750 2.66 GHz C2DUO 1333MHz 4MB 64BIT
Anakart: INTEL P35DPM P35 DDR2 16x GLan,SATA2,Raid
Ram: KINGSTON 2 GB DDR2/800 MHz PC6400 RAM
Ekran Kartı: 512 MB ASUS EN8600GT Magic (128Bit) 16x TV DVI
Harddisk: Samsung SATA2 320 GB/16ÖB Cache 7200 Rpm
Monitör: 19'' Hp LCD Monitör
Kart Okuyucu: S-LINK SL-25A Siyah 3.5'' Internal Kart Okuyucu

bunlar reklam kokan hareketler mike |)

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
k23 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
Fiyatta yazarmısın?
üstte yazılı herşey toplam 1400 ytl tuttu...

Zibi$ dedi ki:

tabi, kart okuyucuyla da hava atmaya çalışıyorum. hatta ve hatta şimdi snd forumlarında bende havalısı da yoktur... kendimi üstün görüyorum hatta... töbe yarabbim ya.
snd değil sdn ;)

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence oyun için pc topladıysan yanlış bir sistem toplamışsın. O ekran kartı ile yeni nesil oyunları zor oynarsın. Eğer daha iyisine param yetmiyodu dersen işlemci bence o kadar yüksek olması gereksiz. O/c yapmayı biliyorsan e2160 veya e2140 almanı tavsiye ederim. Ekran kartı yerinede hd3850 al derdim.

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
1-Keşke harddisk ve anakartta seagate ve asus kombinasyonunu seçseydin.Ben biraz takıntılıyım marka konusunda ve birde deneyim meselesi.
2-PSU 350 Watt yetersiz kanımca güzel bir güç kaynağı yakışır o sisteme:Tagan,Enermax 450 watt +
3-Ekran kartı yönünden grafikleri çok abartmadığın sürece sorun yaşamazsın ama ekran kartımın tüm özelliklerinden faydalanayım full detay oynayım dersen sıkıntıya sokar.

Adam sistemini belirtmiş hava atıyo gibi mesajlar yazmak gereksiz ortamı germeyelim.Belki monitör ve kart okuyucunun oyun oynamasıyla alakası olmayabilir ama tamamını belirtmesinde bence bir sakıncası yok.Eskidendi PC ve internetle hava atma dönemi artık geçti o devir..

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sdn yerine snd yazmamın bilmememkten değil de hızlı yazarken yanlışlıkla olacağını düşünemiyor musun acaba??
şaşırıyorum açıkçası şurda gelen cevaplara...
mr. fastfinger dışında da pek anlayan olmamış gibi... gelen maildeki tüm içeriği kopyalayıp yapıştırdım buraya... ha doğru. kart okuyucum var ya şimdi havam daha da arttı değil mi? bi de klavye fare vardı yeni. onu unutmuşuz. o da havama hava katacaktı... töbe töbe...

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yav en başta benim mesajımı diyosan onun espri olmadığınıda anlamıyosan ben sana daha ne diyebilirimki orada ayrıca yeterince iyi olduğunuda belirttiğimi sanıyorum fazla anlamasamda iyi gibi gözüküyodu ayrıca senden özür dilerim espri yaptığım için

encoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
reset sorunları yaşaman büyük ihtimal

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bdco dedi ki:
yav en başta benim mesajımı diyosan onun espri olmadığınıda anlamıyosan ben sana daha ne diyebilirimki orada ayrıca yeterince iyi olduğunuda belirttiğimi sanıyorum fazla anlamasamda iyi gibi gözüküyodu ayrıca senden özür dilerim espri yaptığım için

hayır, senin mesajın değildi bahsettiğim. neyse çok da sorun değil zaten...

encoder dedi ki:
reset sorunları yaşaman büyük ihtimal

neden? tek düğme var kasada... o da power düğmesi.. hiç reset atmayı denemedim henüz. hakkaten ben nası reset atcam bu pc'de :D