Yeni Sistem Topluyorum önerilerinizi...

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar bu sistemı toplamayı düşünüyorum ama sizin bu sistemde önerebileceğiniz bir parça var mı ?

pcto.jpg

morglin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görüyorum ki 1156 soket işlemci alıcaksın, ancak bence biraz daha bekle intel ocağın başında yeni işlemcilerini duyurucak 1155 soketler (Sandy Bridge), çok daha iyi ve hızlı olacak bu işlemciler bekleyip onlardan alırsan daha kârlı olacaktır senin için :) bu arada ekran kartı HD5770 yerine GTX560 al, o da yeni gelecek, seni ilerleyen birkaç sene rahatça götürücektir, anlıyacağın tam yeni serilerin arifesindeyiz biraz bekle ;)

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Görüyorum ki 1156 soket işlemci alıcaksın, ancak bence biraz daha bekle intel ocağın başında yeni işlemcilerini duyurucak 1155 soketler (Sandy Bridge), çok daha iyi ve hızlı olacak bu işlemciler bekleyip onlardan alırsan daha kârlı olacaktır senin için :) bu arada ekran kartı HD5770 yerine GTX560 al, o da yeni gelecek, seni ilerleyen birkaç sene rahatça götürücektir, anlıyacağın tam yeni serilerin arifesindeyiz biraz bekle ;)

Katılıyorum çünkü yeni çıkacak olan işlemcilerin şimdikilrden çok daha hızlı olacağı söyleniyor :) Yine de aynı parçaları alsan bile hiç değilse fiyatları biraz daha ucuzlamış olur :)