Yeni Sim Kart Hat Çekmiyor Ne Yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Ystad0519

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone kullanicisiyim numaramı başka bir operatöre. Taşıdım Yeni sim kart çekmiyor ne yapmalıyım

Reaksiyon puanı
16,118
hat açılmamış yoğunsa zaman alır numarayı taşıyan bayi fax çekiyordu ya henüz çekmedi biriksin de çekerim dedi yada operatör de yoğunluk var ki faxın çekilmemesi daha yüksek ihtimal.

Ystad0519

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonda çok az çekiyor başka telefonlarda denedim çok iyi çekiyor hat bu arada benim telefon iPhone Yeni operatör ayarlarınızı güncellemelisiniz falan diyor ağ ayarlarınıda sıfırladım ama yine çok az çekiyor

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iPhone kullanicisiyim numaramı başka bir operatöre. Taşıdım Yeni sim kart çekmiyor ne yapmalıyım
Benim başıma geldiği için söylüyorum;

Başvuru esnasında simkartın IMSI numarası yanlış yazıldıysa veya sisteme yanlış girildiyse olabiliyor.

Numaranın taşınıp taşınmadığını kontrol et,

Bayi ile görüş..

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Hangi hatta geçtiysen o bayiyi ara sor eski hat kapanıp yenisinin hemen açılması lazım normal şartlarda
--- Gönderi Güncellendi ---
Hangi hatta geçtiysen o bayiyi ara sor eski hat kapanıp yenisinin hemen açılması lazım normal şartlarda