Yeni Resident Evil, 3DS'de!

Bu konuyu okuyanlar

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Resident Evil fanıyım ama 3Ds versiyonu olduğu için heycanladırmadı maalesef.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
RE4 ve 5 in mekanları, aynı şekilde düşmanlar ve karakterlerde aynı.Pc de re 5 mercenaries modunda merhamet yok adlı bi mod var ,en fazla saran o çünkü düşmanlar çok daha fazla:D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
RE4 ve 5 in mekanları, aynı şekilde düşmanlar ve karakterlerde aynı.Pc de re 5 mercenaries modunda merhamet yok adlı bi mod var ,en fazla saran o çünkü düşmanlar çok daha fazla:D

No mercy modu.. Hakkında çok şey duymuştum :) Bende x360'da yeni aldım bitirme aşamasındaym.. Jill ve Vesker'i kontrol edebileceğim için çok heycanla bekliyorum Mercaneries modunu..

Bu arada mekanlar aynı demişsinde... 4 ispanya'da 5 ise afrika'da geçiyor.. Nasıl aynı? Oynanışı falan aynı dersen evet aynı motor geliştirilerek yapıldı re 5.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Mekanlar aynı dediğim atmosfer aynı işte, birbirini andırıyor. zaten mercenaries te harita kısıtlı,gidip kum saatini kır ek zaman al kombo yap,silah al, büyük bosslardan filan kaç..
Pcde re5in Türkçe yaması var ama belki xboxa da oluyordur

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Yama önemli değil ya o oyun Türkçe olmasa da olur :D

Mercenaries'in amacı zaten o.. Ne kadar küçük yer olursa o kadar çok adam öldürüp yüksek puan alırsın ve sonsuz silah vs açarsın.

Son mesajlar