Yeni projemiz hakkında fikirlerinizi almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

eticarettv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,

E-ticaret sektörüne yönelik, hem e-ticaret firmalarının hemde dijital web reklam ajanslarının daha çok faydalanabildiği, kurumsal haberler, ofis tanıtım videoları, röportajlar ve sokak röportajları gibi konuların yer aldığı sitemiz hakkındaki fikirlerinizi almak isterim.

Sitemizde firmalar kendi kurumsal haberlerini kolaylıkla yayınlayabilir. Ayrıca e-ticaret ajansları sayfasına kayıt olarak e-ticaret firmalarından kolaylıkla fiyat teklifi alabilir.
Dolayısı ile e-ticaret firmaları ile e-ticaret firmalarına hizmet sunan web tasarım, yazılım ve reklam ajanslarının bir nevi buluşma noktası da diyebiliriz.

Buraya tıklayıp sitemizi inceleyerek sitemiz hakkındaki fikirlerinizi almak istiyorum.

Herkese sevgiler,

İyi çalışmalar dilerim.

eticarettv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yorumunuz için, teşekkürler. ?:blush:

eticarettv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gerçekten başarılı. Sitenizde çok hoş. :)

Olumlu yorumunuz için sizlere minnettarım. Teşekkür ederim. :relaxed:?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin olun başarı bu özgün fikirle gelecektir tebrikler

Değerli görüşlerin için teşekkür ederim, fikirlerine katılıyorum. Yorumun için çok teşekkür ederim ?:relaxed:;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel forum eklense iyi olur.

Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim, forum konusunda kararsızım ancak bunu tekrar gözden geçirmeyi planlıyorum. Yorumunla katkıda bulunduğun için sağol, teşekkürler ? ? ;)

wezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Güzel bir proje. Site tasarımınızda hoş. İçeriği incelemeye pek fırsatım olmadı. Ancak; naçizane, bir önerim şu olabilir: Bilginiz dahilinde veya bilgisi olan insanların katkılarıyla e-ticaret ile uğraşmak ve uğraşan kişi/kurumlara katkı sağlayabilecek bir rehber seri, sitede ayrı bir başlık altında oluşturulabilir.

Başarılar diliyorum :)

eticarettv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güzel bir proje. Site tasarımınızda hoş. İçeriği incelemeye pek fırsatım olmadı. Ancak; naçizane, bir önerim şu olabilir: Bilginiz dahilinde veya bilgisi olan insanların katkılarıyla e-ticaret ile uğraşmak ve uğraşan kişi/kurumlara katkı sağlayabilecek bir rehber seri, sitede ayrı bir başlık altında oluşturulabilir.

Başarılar diliyorum :)

Yorumunuz için teşekkür ederim. Belirttiğiniz üzere bir çalışma yapılabilir özel notlarım arasına ekledim. Teşekkür ederim ?