Yeni nesil gençler; Gayleri Seviyoruz

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Özgür bir ülkede yaşıyoruz normal karşılamalıyız ne kadar düşüncelerimize karşı fikirler olsada.

mela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boy var,pos var,bobs var ama beyin yok napasın böyle kızı :)

adonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendine göre bir doğru belirmemiş boş boş konuşmuş ergen gerisi :) anadoluda şöyle bir deyim vardır ağzına şaplak yapıştırasım geldi.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yorumlara bakıyorum o kadar sıradanmış gibi davranmış ki bazı kişiler , siz böyle herşeye normal gözüyle bakarsanız herkes istediğini yapar derseniz bizim kültürümüzü yozlaştırırsınız , bizim kültürümüzde böyle medeniyet dışı şeyler yer almıyor . Gay olmak nedir ya ? Bu kadar basit mi bakıyorsunuz bu olaya ? İlerde bir gün çocuğunuz çıkıp gelse karşınıza baba ben erkeklerden hoşlanıyorum derse tamam devam et oğlum mu diceksiniz bu kadar mı basit ? Tamam gidip linç edelim demiyorum böyle bireyleri , ama böylede normal karşılamayın gözünüzü seviyim . Osmanlı torunlarıyız biz .

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Yorumlara bakıyorum o kadar sıradanmış gibi davranmış ki bazı kişiler , siz böyle herşeye normal gözüyle bakarsanız herkes istediğini yapar derseniz bizim kültürümüzü yozlaştırırsınız , bizim kültürümüzde böyle medeniyet dışı şeyler yer almıyor . Gay olmak nedir ya ? Bu kadar basit mi bakıyorsunuz bu olaya ? İlerde bir gün çocuğunuz çıkıp gelse karşınıza baba ben erkeklerden hoşlanıyorum derse tamam devam et oğlum mu diceksiniz bu kadar mı basit ? Tamam gidip linç edelim demiyorum böyle bireyleri , ama böylede normal karşılamayın gözünüzü seviyim . Osmanlı torunlarıyız biz .

Biraz çağdaş olalım, onlar olmazsa gelişemeyiz.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0

katılıyorum!

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bunun başka videosuda vardı forumda kız tavlama falan diye anlaşılan kız meslek edinmiş bu işi yakında birde evlilik programı yapar artık ...
Allah ıslah etsin

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
GAY'lara olumlu bakmak :// öLeyim o zaman.

Almanya'da bi akrabanın kızı vardı,
Facebook'ta bir Polis ile resim çekinmişler arabanın yanında,
Arabada Mustang,
L.n dedim açıkken kız bi yazıyım,
Kıza yazdım arabada güzelmiş falan,
Sonra yanındakini sordum,
"O Gay dedi"
Anlamadım bir daha sordum,
"GAY dedi" yine,
Ve ekledi "Gay'lar çok iyi oluyor ya dedi"

://

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Erkek er dir. asker dir. baba dır ata dır. kişi gay mi olacakmış olsun kendi bilir nesli kurur :) . Ahlaklı bir insanın görevi kendince doğru olan seçeneğe davet etmek sonrasında kararı karşısındakine bırakmaktır. Koskoca iki cihan serveri efendiler efendisi bile savaşta yakalanan kafir esirlere haklarını teslim etmiş onları insan yerine koyup hakkını önüne koymuşken biz kimiz ki insanları seçimleri yanlış diye aşağılayıp haklarını gasp edelim değil mi ?

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
sapıklık ,rezillik kepazelik i bilimle kıyaslama.ben bı muh. olarak bilim ve teknıkte senı ve birçok batı ülkesi vatandaşını 5 katlarım.ama bende gay lıga mide bulandırıcı bir kepazelık olarak bakıyorum.ayrıca ben oyle her lafında batı batı dıyen adamlardan nefret ederim.başlatmayın batısına . batı ile bilim kulvarında yarısacak benım canım ülkem sapıklık kepazelik kulvarında değil.hz isanın kanı diye şarap içen bır yerden bahsedıyoruz.
Aman yesinler senin mühendisliğini insanları beşe katlarmış ağır ol abi desinler. Bırakta sana bunu karşındaki insanlar söylesin sen ben böyleyim ben şöyleyim deyince aslında hiçbir şey olmadığını, kaliteni belli etmişsin zaten. Ne yaptın avrupadaki vatandaşlardan farklı olarak Türkiye'nin beş para etmez kıytırık bir üniversitesinden mezun olup kendini bi b.k sanan dolu senin gibi. Önce insan olun insana insan olduğu için değer verin sonra hak ettiğinizi düşündüğünüz değeri görürsünüz endişeniz olmasın.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Neredeyse bütün amerika dizilerinde gaylik aşılanıyor bir film izlemiştim çoçuk daha 13 yaşındaydı ben gay'im diyordu adam ise orta okul ve lisede dalga geçerler ancak üniversitede rahatsın dedi varmı böyle birşey milleti dinden uzaklaştırıyorlar.

Eğer böyle bir dünya olucaksa gay ile dolu ben cağdaş değilim arkadaş afedersiniz ama s... çağdaşlığını !

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aman yesinler senin mühendisliğini insanları beşe katlarmış ağır ol abi desinler. Bırakta sana bunu karşındaki insanlar söylesin sen ben böyleyim ben şöyleyim deyince aslında hiçbir şey olmadığını, kaliteni belli etmişsin zaten. Ne yaptın avrupadaki vatandaşlardan farklı olarak Türkiye'nin beş para etmez kıytırık bir üniversitesinden mezun olup kendini bi b.k sanan dolu senin gibi. Önce insan olun insana insan olduğu için değer verin sonra hak ettiğinizi düşündüğünüz değeri görürsünüz endişeniz olmasın.

Arkadaş mühendislik konusunda haklıdır. Ayrıca Tıp'ı da buna ekleyebiliriz. Türkiye'de kıytırık üniversite çoktur ama bir o kadar iyi eğitim veren üniversitede mevcuttur, potansiyelimizi küçümsemek dalga geçmek yanlıştır.. Bende bir mühendisim ve sorun sizin düşüncenize sahip iş verenler. Mühendisine çalışanına güvenmeyen küçümseyen iş verenler. Sonra da çıkıp gelişememekten ve mühendislerin iş yapmadıklarından birşey bilmediklerinden bahsederler.. Fakat stajer alımlarında o kadar cimrice ve bencilce davranırlar ki hayal bile edemezsiniz. Eğer gelişmek istiyorsak eğitim görmüş bireylerimize güvenmemiz lazımdır. Bu dediklerim eğitim sistemimizin mükemmel olduğunu göstermez tabiki ama bir yerden başlamazsak eğer kurtuluşumuz mevcut değildir.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Tamam görünüşte çok ilericisiniz de inşallah Türkiye'de yaşamıyorsunuzdur. Batıdan ilim yerine sapıkça değerleri almışsanız Türkiye'de durmak olmaz bence.
Endişelenme Türkiyede yaşamıyorum çok da memnunum ingilterede yaşadığım için ama bir ayağım Türkiyede sayılır çünkü annem Türk bence Türkiyenin sol kesime ihtiyacı var ben bunu görüyorum avrupanın çok uzağında gelişmişlik açısından avrupa birliğine girememesine hiç şaşırmıyorum daha çok yol kat etmesi gerekiyor çünkü görünüşte liberal bir ülke gibi görünmesine rağmen bundan çok uzak. Avrupa Türkiyeye taban tabana zıt.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Endişelenme Türkiyede yaşamıyorum çok da memnunum ingilterede yaşadığım için ama bir ayağım Türkiyede sayılır çünkü annem Türk bence Türkiyenin sol kesime ihtiyacı var ben bunu görüyorum avrupanın çok uzağında gelişmişlik açısından avrupa birliğine girememesine hiç şaşırmıyorum daha çok yol kat etmesi gerekiyor çünkü görünüşte liberal bir ülke gibi görünmesine rağmen bundan çok uzak. Avrupa Türkiyeye taban tabana zıt.
Gelişmek için gey olmaya gerek yok arkadaş, eş cinsellikle gelişmişliğin alakası yok diyorum. Avrupa birliğinin yolu geylerden mi geçiyor, yoksa geylerden geçilmiyor mu??
Hâlâ anlamıyorum kız geyleri seviyoruz diyor sen tutup ülkenin gelişmişliğini çağdaşlığa(eş cinsellere saygı duyma ıvız zıvır..) bağlıyorsun. Seviyorsa seviyor, birbirlerini bulup sevsinler.
Onlar birbirlerini severken başka kafalar teknolojiyi geliştiremez mi, erkeğin veya bayanın kafasında hem cinsine duyduğu aşk mı olmalı?
Ne alakası var.
Görüyorum dediğin göz, yanlış bakıyor arkadaş...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
siz nasıl oluyor da insanlar hakkında böyle küçümseyici bir üslup benimseyebiliyorsunuz.. östrojen hormonu daha fazla bu insanların.. doğuştan gelen durumlar, hemen bizim kültürümüzde böyle şeyler yok demiş birileri, ayıptır insanları tanrı gibi yargılamaktan, vazgeçin.. şimdi biri çıkıp hastalık diyecek o zaman bu nedir http://tr.wikipedia.org/wiki/Hermafroditlik

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdi Bende Konuya Yorumları Okudumda Bu Yorumu Yapan İnsanda Beyin Olduğu Konusunda Zaten Bir Umudum Yok Ama Altına Homoseksüelliği Gayliği Savunanları da Görünce Yarabbi Tez Zamanda Mezara Gönder Beni Dedim Doğrusu Bu Ne Ahlaki Yozlaşmadı Arkadaş O Zaman Şunu Dinleyin Madem Gaylere Karşı Hoşgörülü Olacaz Buyrun Lezlerde Var Onlarada Hoşgörü Gösterelim Sonra Bugün Bile Medyada Görüntüleri Olan Ensest İlişkiyede Hoşgörü Gösterelim Baylar Baylarla Bayanlar Bayanlarla vs vs Eğer Bu Ülkede Bu Tür İğrençlikleri Savunan Bireyler Varsa Kimse Kusura Bakmasın Onlarla Aynı Havayı Solumak İstemem Kimse Bunu Yok Psikolojik Nedenler Yok Bilmem İçinde Var Yok Onlarda İnsan Yok Nie Kınıyoruz Bu Kadarmı Geniş Bir Miilet Olduk Nedir Bu Avrupai Özentileri Önceleri Avrupa Dediğiniz Medeniyetler İslamın Teknolojisini Eğitimini Ve Birçok Şeyini Örnek Alırdılar Çalardılar Birde Bize Bakın Nüfusunun %90 95 İslamiyet Olan Bir Toplum Gidip Gayleri Lezleri Bilmem Neleri Destekliyor O Kadar Genlerimizle Oynandıki Artık Bize Örnek Olması Topluma Örnek Olması Gereken Sanatçıların Kızları Bile Babası İle Dudak Dudağa Resmini Çekip Sosyal Medyada Paylaşabiliyor Biraz Empati Kurmayı Önce Kendimize Sormayı Öğrenin Yahu Ayıp Biz Çocuklarımıza Bunlarmı Öğretecez He Yavrum İstersen Gey Ol Yada Kızım İstersen Lez Olabilirsin Falanmı Diyecez Ben Hala Okuduklarıma İnanamıyorum Bunları Yanlış Görmüş Olsam Gerek Diye Düşünüyorum Burda Herkes Herşeyi Kimsenin Hakkı Yok Birşey Söylemeye Diye Geçiştirebilir Lakin Yüzü Suyu Hürmetine Şu Havayı Soluduğumuz Nimetlerinden Faydalandığımız Hatta Hatta Böyle Şeyleri Savunabildiğimiz Efendimiz Bir Hadisinde Diyor ki Çirkin Bir İş gördüğünüz Zaman Elinizle Düzeltiniz Düzeltemiyorsanız Uyarınız Onuda Yapamıyorsanız Buğzediniz Umulurki Kurtuluşa Eresiniz Diyor Ve Biz Kalkmış Bizi İlgilendirmez Diyoruz Ayıp ya Gerçekten ayıp Bir Başka Arkadaş Çıkıp Lut Kavminden Bahsetmiş Haklı Olarak Eğer Bugün Bizimde Yaşadığımız Çoğrafyada Böyle Tabiatüstü Olaylar Helalaklar Olmuyorsa Yine ALLAH C.C Senin Ümmetine Tufanlar Vermeyeceğim Helak Etmeyeceğim Dediği İçindir Ben Herşeyi İle Tam Olarak İslamiyeti Yaşamıyorum Yaşayamıyorum Ama Bunları En Azından Biliyorum Savunduğunuz Değerler Yargılar Geldiğiniz Yerde Sorulacaktır Unutmayın Sürüdeki Koyunlar Birbirlerinden Mesuldurler