Yeni Monster GamePad Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba bugün Monsterin yeni çıkardığı gamepadi gördüm iyi geldi sizin düşüncleriniz nelerdir ? Link
Mesaj otomatik birleştirildi:

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
ürün şuan kargoda. elime ulaşınca deneyimlerimi paylaşacağım.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ürün elinize geçti mi? Deneyimleriniz nasıl?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Ben ps 4 kolu dualshock aldım. Pc de kullanıyorum çok daha iyi. Steamde de desteği var.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ben ps 4 kolu dualshock aldım. Pc de kullanıyorum çok daha iyi. Steamde de desteği var.
İlk önce PS5 ve yeni Xbox kontrolcülerine baktım. İçim düştü ama bir kontrolcüye o kadar para vermek bana çok saçma geliyor çünkü bu ürünler yurt dışında 60-70 dolar. Düşe düşe buralara kadar düştüm. Ya da paraya kıyıp 550 TL civarına Amazon yurtdışından alacağım gibi.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
İlk önce PS5 ve yeni Xbox kontrolcülerine baktım. İçim düştü ama bir kontrolcüye o kadar para vermek bana çok saçma geliyor çünkü bu ürünler yurt dışında 60-70 dolar. Düşe düşe buralara kadar düştüm. Ya da paraya kıyıp 550 TL civarına Amazon yurtdışından alacağım gibi.
PlayStation kolu kadar olamıyor bence diğerleri. Ben çok memnunum. Oyundaki tuşlara kadar kolu ayarlamaya kadar her şeyini pc de yapabiliyorum. Renk titreşim oyunlar açılırken sanki ps var gibi açılıyor. Tuş göstergeleri değişiyor.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Güzel görünüyor.
Bende eski hali var, çok memnunum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
PlayStation kolu kadar olamıyor bence diğerleri. Ben çok memnunum. Oyundaki tuşlara kadar kolu ayarlamaya kadar her şeyini pc de yapabiliyorum. Renk titreşim oyunlar açılırken sanki ps var gibi açılıyor. Tuş göstergeleri değişiyor.
Xbox kolu PC tarafında bir tık daha iyi oluyor aslında. Yeni kolunu da seviyorum baya. PS5 kolu da baya iyi ama çabuk yıprandığı ile alakalı pek çok yorum var Reddit'de falan. Şimdi bir kola 1000 TL verdikten sonra kolay yıpranmasını da istemem. He bu tabi yurt dışında yaşayan adam için sorun değil 60 dolar verir yenisi alır. Elektronik tarafında ikinci ele hiç sıcak bakmıyorum zaten. Ben bu gidişle kol falan alamam :D

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Ürün elinize geçti mi? Deneyimleriniz nasıl?
Merhaba öncelikle deneyimledim ama karşıma birden fazla sorun çıktı. Kol şuanlık alınmaz nedeni ise kablosuz deneyimi yetersiz hatta vasat. Kötü yanlarından bahsedeyim. ( Kötü yanlarında bahsettiklerimin hepsi Bluetooth bağlantısı için geçerli, kablolu için hiç bir sorun yok. ) LT ve RT tuşlarında hassasiyet yok. D-pad yukarı ve sağ yok. Titreşim motoru çalışmıyor. Daha ne olsun. Şimdide iyi yanlarından bahsedeyim ( Maalesef hepsi kablolu oluyor. Eski nesil Monster Gamepad'e göre karşılaştıracağım. ) Titreşim motoruna rağmen gayet hafif bir ağırlığa sahip. Titreşimi iyi çalışıyor. Tutuş eli normal boyutta olan bana göre iyi. LT ve RT hassasiyeti güzel. ( Eski nesilden çok daha iyi ) Analoglar kaliteyi hissettiriyor, başarılı. Deneyimlerim şuanlık bu şekilde. İleride bir driver ile bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilir. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Geforce now da çalışıyor mu? eski hali veya xcloud da çalışır mı ?
Deneyeceğim.

Ge Force Now'da çalışıyor, denedim.
Denedeğim her yerde çalıştı ama xcloud'u denemedim.
Eskisi için yorumunuz sanırım.

Son düzenleme: