Yeni misafirlerim

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Ofisin dış duvarı ile klima motorunun arasında dünya evine giren kuşlarımız, heyecanlı bir bekleyişten sonra anne-baba olmanın sevincini yaşadılar. Bir süredir göremiyorduk yavruları, çok hızlı büyüyor keratalar :) Onlar yiyecek bulmaya gitmişken ben de çekiverdim. Çeyrek altınları bekliyoruz :D

7XQxc.jpg

oGEuK.jpg

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Çok tatlılar :) Anne kuşun böyle yuva yapışına denk gelirseniz izlemenizi tavsiye ederim. :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
amanın :D birde ötmeye başadılarmı çok fena :D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bizim balkonun 3-4 Metre ötesinde de güvercin elektrik direğine yuva yapmış. Oturmuş bekliyor öyle yumurtaların üstlerine. O kadar sevimli ki.

Yakında binaın garajına Kırlangıçlarda yavru yapar. Cik Cik Cik :)

Baktıkça huzur buluyorum valla :)

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hayırlı iş yapıyon valla :)
Altyapıda defterden :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bunlara baktım mı seviniyorum fakat bir yandan da bencilce davranıp tüm dünyayı bizimmiş gibi yok eden insanlık için üzülüyorum. Eğer biz insanlık olarak bencil ve bu kadar kör birer işgalci olmasaydık. Asıl yuvamız olan dünya üzerindeki diğer komşularımız olan canlılar böyle zor durumlara ayak uydurmaya çalışmazlardı.
Kuşlar sığınabilecekleri boşluklara yuva yapma derdinde olmaz, gerçek evleri olan ağaçlarda hür bir şekilde yavrularını yetiştirirlerdi. Ama malesef biz onların yuvalarını defter yaptık onlarada bizim artık defterlerimiz üzerinde yuva yapmayı bıraktık.

Çok kötüyüz çok insanlık olarak. :(

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hocam bunlar kuşmu yav hangi tür bunlar :D

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Yeni yeni angy juniour birds dünyaya gelmiş..... :D

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Çok tatlılar :) Anne kuşun böyle yuva yapışına denk gelirseniz izlemenizi tavsiye ederim. :)

Burayı öğrendiler, 5 yıldır geliyorlar, tam da gözümüzün önü. Çalı çırpı taşıyıp yuva yapmalarını canlı yayın izliyoruz :D Buğday aldım bunlara, alıştılar da zaten. Arada camı tıklarlar buğday ver diye :D

amanın :D birde ötmeye başadılarmı çok fena :D

Bunlar sessiz Allah'tan. Geçen sene güvercin vardı, az daha dalacaktım yavrulara :D

Hayırlı iş yapıyon valla :)
Altyapıda defterden :D

Geçen sene gelen güvercinler tabiatından mıdır salak mıdır nedir, beceremedi yuva yapmayı. Zaten derme çatma yapıyorlar. Ben de eski masa takviminden temel attım oraya, gelip üstüne yapıyorlar işte :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Hocam bunlar kuşmu yav hangi tür bunlar :D

Kumru :D

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
heh.. çok tatlılar.. büyüdüklerinde bu kadar şirin durmuyorlar ne yazık ki... hangimiz duruyorsak :) [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION]; yuva yapmalarına yardımcı olduğun için teşekkürler...

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Kışın ortasında balkonda yavru yapmıştı güvercin ama soğuğa dayanamamış yavru :( şuan ise 2 yumurta var yakında çıkarlar :)

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Çok masum hayvanlardır kumrular.
Tek savunma mekanizmaları kaçmaktır bunların.
Acayipte insana yakınlar.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Allah analı babalı büyütsün ne diyelim :D

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
:laugh: :laugh: