Yeni laptop mavi ekran sorunu.

Bu konuyu okuyanlar

nacikms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün yeni bir laptop aldım normal Google de falan gezinirken bir sorun yok fakat csgo oynarken mavi ekran veriyor. "Windows 10 orijinal yazılım yüklü. kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor diyor ve yeniden başlatıyor." Daha alalı 24 saat olmadı bu ne şanssızlık böyle...

ozgurzngn58

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Oyunu yeniden yukle

---- Mesajlar birleştirildi ----

Silip tekrar yüke yani

Ozmn gider

Son düzenleme:

nacikms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunu yeniden yukle

Silip tekrar yüke yani

Ozmn gider
Öyle deneyeyim bir de ama sanmıyorum gideceğini. İnternette de var bir çok kişide bu sorun Windows 10 da. Öyle gözüküyor. Geldi bizi buldu o da yav.

ozgurzngn58

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ozmn işletim sistemiyle ilgili

Nereden aldın laptobu

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Merhabalar;

Ekran kartınızın sürücüleri güncel mi?Kod olarak hangi hatayı veriyor?

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
windows 7 de kur orda dene.... 2işletim sistemi 7 yi seçersin orda oynarsın kurup

nacikms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar;

Ekran kartınızın sürücüleri güncel mi?Kod olarak hangi hatayı veriyor?
Merhaba System Thread Exception Not Handled. Bu hatayı veriyor. Sürücüler güncel. Intel HD 620 ve 940mx ekran kartı ikisi de güncel.

windows 7 de kur orda dene.... 2işletim sistemi 7 yi seçersin orda oynarsın kurup
Bilgisayarı alalı 24 saat olmadı. Götürüp göstermeyi düşünüyorum aldığım mağazaya.

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Windowsunuz orijinal mi?Herhangi bir malware girmiş olabilir mi?BIOS yazılımınız güncel mi?Kablosuz ağ sürücüleriniz güncel mi?Eğer Chrome kullanıyorsanız bunu deneyebilirsiniz.

aa.png

nacikms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows orijinal, malware bios falan pek anlamam 0 kapalı kutu cihaz. En iyisi yarın ben aldığım yere götüreyim. Teşekkürler
Windowsunuz orijinal mi?Herhangi bir malware girmiş olabilir mi?BIOS yazılımınız güncel mi?Kablosuz ağ sürücüleriniz güncel mi?Eğer Chrome kullanıyorsanız bunu deneyebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 34384
Windows Orijinal, 0 kapalı kutu cihaz. Bios malware pek anlamam. Aldığım an Steam ve csgo yükledim. Csgo ya girince 3-5 dakika oynuyor sonra mavi ekran gelip o hatayı verip oyundan atıyor. En iyisi yarın ilk iş mağazaya götürmek. Teşekkürler