Yeni kozmetik reklamı hakkında

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Sırf bu kötü tasarımlı reklamdan dolayı bir kozmetik ürünü alsam bile bu "Lacinia" olmayacak. Bunu buradan bildiryorum ki burada reklamı çıktığı için belki dikkate alır böyle sinir bozan reklamlar yapmaktan vazgeçerler.

Reklam dediğin eğlendirici olmalı, ikide bir ıslık çalarak yatışmış olan sinirleri zıplatmamalı.

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben reklamı izledim, iyide değil kötüde, farklı şekilde vurgu yapmaya çalışmışlar ;)

bu kadar sinirlenmene anlam veremedim, belkide kullandın işe yaramadı, reklamına taktın :cool:

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bencede sinir bozucu bir kere öt iki kere öt :)

Yaşasın Firefox.. Yaşasın ADblock :)

Adblock kullan reklamdan eser kalmasın ;) :D

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Nmss sende olmasan uyanamayacağım, ben youtube tan video yu izledim :D

gerçekten iğrenç

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Firefox + eklentilerle hiçbirşey bilmiyorum duymuyorum vallahi. İnternet explorer'den girdim sdn iyice dağıtmış kendini. Siteye girmeye korktum :( Eskiden google reklamlarına falan tıklıyordum artık onlara da tıklamıyorum.

Hem bu bahsettiğiniz kozmetik reklamını bilmiyorum + youtube'tan izlenmiş nedir ne oluyor ?? Bizede söyleyinde bizde cahil kalmayalım

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu kadar sinir bozucu bir reklam olamaz. Buna zaten reklam denemez. Reklam dediğin insanı cezbeder, reklam ettiği şeyi ilginç kılar, çekici kılar. Bu şekilde bi iticilikle nasıl satmayı düşünüyorlar çok merak ediyorum. Yönetim duy sesimizide bizi bu dertten kurtar. Sayfalarda gezemez olduk yahu.

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bende fark ettim fuvik fuvik ne öyle . İe'den girdim siteye korktum :S heryer reklam ...

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ıslık çalınca arkama baktım dışarı çıktım baktım telefonuma baktım
bir baktım benim bilgisayar ötüyomuş

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Benimki ise ıslık çalınça ilk başta camdan baktım. Kimse yok. Allah Alah kim ıslık çalıyor. 4+1 ses sistem geliyormuş. Birden biri korktum. Firefox kapattm. ses yok oldu. Sonra kendi kendine Sdn reklamdan biri dedim. Şimdi ise reklam yok oldu.

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Reklamin linki varsa gonderir misiniz? Ben goremedim ana sayfada. youtube linki de olur varsa

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Reklamin linki varsa gonderir misiniz? Ben goremedim ana sayfada. youtube linki de olur varsa

YOUTUBE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 tarih ve 2008/402 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 of 2008/402.
Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 06/06/2008 tarih ve 2008/624 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 06/06/2008 of 2008/624.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Kod:
 <script language='javascript' src='http://nanocluster.reklamz.com:80/nano/ri?r=1857&s=1'></script>

Yukarıdaki reklam kodunu html dosyasına gömerseniz görünür.

Reklam ajansımıza, bu ses değiştiğinde reklamımızı yeniden yayına alabiliriz diye mesaj yazdım. Reklam şu anda yayında değil.

Ben de hiç sevmedim. Sağa sola bakıyorum nerden pop-up çıktı da msn reklamları gibi ses çıkıyo falan diye :)

Meğersem ana sayfamızdan geliyormuş.

Reklamlar bizim tek gelir kaynağımız sevgili dostlar. Ortayolu bulmak en iyisi ;)

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yardimlar icin tesekkurler. Nihayet buldum ve de asagiya ekliyorum. Bu sayfa acilinca islik cikiyor karsiniza :)

(Bu arada niye bu kadar ugrastin diyenlere sadece merak diyeyim)

[flash=60,60]http://ezberler.googlepages.com/lacinia_468x60.swf[/flash]

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Biz kurtulmaya çalışıyoruz bak gelmiş buraya koymuş. Helal olsun ne diyeyim :)