Yeni Korku Oyunum Horrible Night

Bu konuyu okuyanlar

sleaver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar. Yaklaşık 6 ayda geliştirdiğim mobil korku oyunumu sizlere sunacağım.

Trailer ve Görseller:

X9WJOo.jpg
bk8YNY.jpg

d8j0YZ.jpg

4 veya 5 yıl önce slender man oynamıştım. Kağıt falan topluyorduk ancak ortada bir senaryo yoktu. İşte o gün keşke şu oyuna bir de hikaye tarzı birşey ekleseler demiştim. Şimdi o hayalimi kendim gerçekleştirdim. Hep hayalimdi ilk oyunumun korku oyunu olması... :)

Oyunda amacınız tüm kağıtları toplayarak bölümü bitirmek. Tüm kağıtları topladığınızda yeni bölüm açılacak. Toplam 3 bölüm var. Daha fazla bölüm yapmak isterdim ama playstoreda 100mb sınırı var. :(

PlayStoredaki ilk oyunumdur. Uzun bir süredir kodlamayla uğraşıyorum fakat daha ilk defa bir uygulamamı yayınlıyorum.

Destek olmak isteyenler play store'dan 5 yıldız verebilirler. :p

Oyun "Horrible Night" adıyla google play store da Bedava.
Horrible Night - Google Play'de Android Uygulamaları

Yorumlarınızı bekliyorum. :) Benim için çok önemli...

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Oyunda amacınız tüm kağıtları toplayarak bölümü bitirmek. Tüm kağıtları topladığınızda yeni bölüm açılacak. Toplam 3 bölüm var. Daha fazla bölüm yapmak isterdim ama playstoreda 100mb sınırı var. :(
Hocam onu çok takmayın kafanıza, ep 2, ep 3 diye çıkarırsınız olur biter :D Böylece ep 1'i bitirenler onu silip hem cihazlarında yer hem de internet kotasından (muhakkak iyileştirmeler yayınlayacaksın) tasarruf edebilirler. Ayrıca benim gözlemim şu ki mobil platformda insanlar küçük boyutlu, oynaması basit ve az donanım isteyen oyunları ve özellikle salakça oyunları (Stickman Warriors, Flappy Birds) oynamayı daha çok seviyorlar. İlk oyunun için bence harika gözüküyor. Tabii kağıt üzerinde, Android telefonum olmadığı için bizzat deneyemiyorum malesef. Gelecekte başarılar dilerim :)

sleaver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam onu çok takmayın kafanıza, ep 2, ep 3 diye çıkarırsınız olur biter :D Böylece ep 1'i bitirenler onu silip hem cihazlarında yer hem de internet kotasından (muhakkak iyileştirmeler yayınlayacaksın) tasarruf edebilirler. Ayrıca benim gözlemim şu ki mobil platformda insanlar küçük boyutlu, oynaması basit ve az donanım isteyen oyunları ve özellikle salakça oyunları (Stickman Warriors, Flappy Birds) oynamayı daha çok seviyorlar. İlk oyunun için bence harika gözüküyor. Tabii kağıt üzerinde, Android telefonum olmadığı için bizzat deneyemiyorum malesef. Gelecekte başarılar dilerim :)
Evet basit ve küçük oyunlar daha çok ilgi çekiyor. Ancak benim hayalim ilk oyunumun korku oyunu olmasıydı. :D Şimdi daha basit oyunlar yapmaya başladım. Teşekkürler yorumun için.