Yardım Yeni Kimlik T.C ve Seri NO ile neler yapılabilir (REŞİT)

Bu konuyu okuyanlar

TursuG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba alıcıyı her ne kadar ikna etmeye çalışsam da çok ısrardı olduğu için satışı sosyal de yasaklı adlı site üzerinden yaptım ancak bakiye çekmek için.
T.C no ve seri no istiyor zaten paraya ihtiyacım olduğu için hızlı bir şekilde satış yapmak için bu yola başvurdum yeni kimlik kartı üzerindeki bilgiler ile.
Reşit bir bireyin başına neler gelebilir?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (317).png
    Ekran Görüntüsü (317).png
    41.7 KB · Görüntüleme: 96

moideen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Merhaba alıcıyı her ne kadar ikna etmeye çalışsam da çok ısrardı olduğu için satışı sosyal de yasaklı adlı site üzerinden yaptım ancak bakiye çekmek için.
T.C no ve seri no istiyor zaten paraya ihtiyacım olduğu için hızlı bir şekilde satış yapmak için bu yola başvurdum yeni kimlik kartı üzerindeki bilgiler ile.
Reşit bir bireyin başına neler gelebilir?
Hocam bu site tahmin ettiğim siteyse (ona benziyor çünkü) bildiğim kadarıyla zaten yasal olarak faaliyet gösteriyor. Daha önce ben de kullanmıştım bu siteyi. Bir yamuklarını görmedim hiç. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

TursuG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bu site tahmin ettiğim siteyse (ona benziyor çünkü) bildiğim kadarıyla zaten yasal olarak faaliyet gösteriyor. Daha önce ben de kullanmıştım bu siteyi. Bir yamuklarını görmedim hiç. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
Tam güvenemedim hocam yani 100binlik alışveriş yaparken istenmeyen bilgilerimi istemeleri şüpheli geldi ETBİS den kontrol ettim doğrulanmamış olarak gözüküyor

Son mesajlar