Yeni kanalım: İngilizce 'KISA' konu anlatımları!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

yataylimit

Asistan
21. Video Hazır: İngilizce Object Pronouns Konu Anlatımı (Me, Them, Him, Us vb.)

https://www.youtube.com/watch?v=I7DPhYB_zwM

YiğitBey

Profesör
Ben şahsen kelime öğreminin, gramerdan daha önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü, üniversiteye gelmiş, her İngilizce sözcük duyduğunda sözlüğe bakanları tanıyorum ben.

Düzenleme: Zaten İngilizce Kelime Ezberleme videonuzda nasıl kolay kelime ezberleneceğini çok güzel bir şekilde anlatmışsınız. O zaman bana da başarılar dilemek kalıyor. :)

Usui Takumi

Profesör
Yasaklı
kelime ezberleme videosuna bakmadım henüz ama bakmadan şunu söyleyeyim; Melik Duyar ın Accelarated Word Memory Power seti bu konuda rakipsiz. Setin sadece tanımıtımındaki kelimelerden yola çıkarak sistemi hangi kelimeye uygulanrsanız çok rahat aklınızda kalıyor.

yataylimit

Asistan
Ben şahsen kelime öğreminin, gramerdan daha önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü, üniversiteye gelmiş, her İngilizce sözcük duyduğunda sözlüğe bakanları tanıyorum ben.

Düzenleme: Zaten İngilizce Kelime Ezberleme videonuzda nasıl kolay kelime ezberleneceğini çok güzel bir şekilde anlatmışsınız. O zaman bana da başarılar dilemek kalıyor. :)
Teşekkür ederim :)