Yeni İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
İyi günler bugün eve yeni internet bağlattım bana verdikleri modem TP-LINK TD-W9970 oldu.Acaba modem de hangi ayarlamaları yapmalıyım? Birde 1080p video felan rahat izleyebiliyorum ama mesala foruma girerken bir gecikme yaşanıyor bazen çerez uyarısı felan verebiliyor bazende bağlantı kopuk gözüküyor ethernet kablosu ile bağlı bu arada aldığım paket 24mb hız sınırlı olan paketti Turk Telekom'un aldığım değerler iyimi acaba ?

1536345505309.png

dodgerblue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ortalamanın bir tık üstü ama çok fazla değil

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
ortalamanın bir tık üstü ama çok fazla değil
Hocam ortalamanın üstün de çok iyi değil biliyorum ama burası Kahramanmaraşın ilçesi :D İstanbul’da bu interneti alamayanlar var öyle düşünürsek bence gayet yüksek ?

Reaksiyon puanı
76
Bence gayet normal, bu paketin özelliklerine göre, ben de Türk telekom'da fibernette yani ayni internet paketinde 24 mbps download, 2.4 mbps upload hızlarını ancak yani azamisi olarak alıyorum.

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20

bunun yanında 0...
Hocam siz İzmir'de oturuyorsunuz,Ben Kahramanmaraş'ta sizin gibi alt yapımız yok sadece tt var onun için gayet iyi demiştim yoksa bende biliyorum 50mbps ve daha fazlalarının da olduğunu(Konuyu açma nedenim de değerler normal mi diye sormak istemiştim)