Yeni HUAWEI Modellerinin Bootloader Kilidi Artık Açılacak!

Bu konuyu okuyanlar

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Peki bu bootloader kilidini nasil açacağız hocam bari onu anlatsan en baştan sana zahmet

general2528

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum Huawei p20 pro cihazım var. Android 10.0 şuan ve hcu dan üyelik yaptım. Ancak bootloader kilidini açamıyorum uygulama bana herhangi bir kilid kodu vermiyor anladığım kadarıyla da sebebi Huawei usb den bağlantı kuramıyor test point mi gerekiyor?

MTY01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki bu bootloader kilidini nasil açacağız hocam bari onu anlatsan en baştan sana zahmet
Hocam İnternet sayfalarında mate 20 lite gözükmüyor ama buradaki arkadaş isim olarak yazmış modeli. Benim telefonumda zaten google servislerini kullanabiliyorum benim amacım sadece root atmak. Bu uygulamayı kullanırken satın alma, programın kullanımı, ardından root atma işlemini detay vererek anlatma şansınız varmı?

MTY01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam İnternet sayfalarında mate 20 lite gözükmüyor ama buradaki arkadaş isim olarak yazmış modeli. Benim telefonumda zaten google servislerini kullanabiliyorum benim amacım sadece root atmak. Bu uygulamayı kullanırken satın alma, programın kullanımı, ardından root atma işlemini detay vererek anlatma şansınız varmı?