Yeni Honda Civic Sedan Karşınızda

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Honda nin atmosferik motordan vedası geç oldu ama güzel oldu. Biraz daha iyi olabilirdi ama bu da güzel. Türkiye ye gelişi 2020leri bulur.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu Amerikan kasa Civic. Avrupaya gelir mi bilinmez.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Her açıdan güzel bir araba olmuş.

[video=youtube;qdncDqhYa5A]http://www.youtube.com/watch?t=77&v=qdncDqhYa5A[/video]

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
honda şu tasarımlarını hep karmaşık tutmak zorunda mı. tamam güzel görünüyor da bagajın kesimine baksanıza kocaman cam koymuşlar onuda açılan liftback yap işte. ön ızgara da kafa karıştırıyor altında üstünde boşluk var.

aile arabası olmadığı gerçek çok sportif bir tasarım olmuş. volvonun arkasını sportif yapmışlar ön zaten hondanın city sinden benzer çizgilere sahip.

sportif hatlardan dolayı cmlar çok küçük ama iç hacmi büyüktür diye tahmin ediyorum zira aracın kasası gayet büyük.

kasanın geneli bmv hissiyatı verdi bana bu yüzden çok güzel görünüyor. bence bu kasanın makyajlısında ön farlar büyür arka farlar küçülür ön farların küçük olması aracın karakterini biraz silik yapıyor bence

genel olarak beğendim umarım türkiyede iddialı donanım ve fiyatlarla çıkar

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Şuanki güncel kasaya göre oldukça güzel. Dizel otomatik ile geleceği konuşuluyor. Eğer zf ile gelirse rahat 70 bin tl den başlayan fiyatlarla satılır. İç tasarımda radikal bir değişiklik yapmışlar gayet hoş olmuş. Yalıtım sorununuda çözmüşlerde satış rakamları artacaktır.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Hepimizin garajında bulununan Bugatti Veyron'a rakip bile olamaz. Öyle değil mi?

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
güzel gibi ama 70 bin den başladıktan sonra başka arabaları tercih ederdim. alman arabaları mesela.

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
arkadan audi a5'e benzemiş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hepimizin garajında bulununan Bugatti Veyron'a rakip bile olamaz. Öyle değil mi?

toplumuzda 40.000 tl'ye 1.6 dizel 100 km'de 1 lt yakıt tüketen bentley gibi araç arayanların sayısı azımsanamayacak kadar çok.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
toplumuzda 40.000 tl'ye 1.6 dizel 100 km'de 1 lt yakıt tüketen bentley gibi araç arayanların sayısı azımsanamayacak kadar çok.

Kimsenin bentley felan aradığı yok. Milletin derdi insan gibi yaşamak. Adam gibi yönetilen ülkelerde alım gücüne göre 1 yılda alabildiğin arabayı, burada 10 yılda alamıyorsun. Oralarda araba ihtiyaçken, burada bir lüks.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kimsenin bentley felan aradığı yok. Milletin derdi insan gibi yaşamak. Adam gibi yönetilen ülkelerde alım gücüne göre 1 yılda alabildiğin arabayı, burada 10 yılda alamıyorsun. Oralarda araba ihtiyaçken, burada bir lüks.

Orası öyle ama mercedes bmw her ay satış kotasını dolduruyor. Hatta sıra bekleyen bile var. Premium segmente durum böyle. Alt taraflarda 3-4 ay bekleyen var araba almak için. Araba pahalı ama milletimiz alıyor demekki gücü yetiyor. 3-4 yılda araba değiştiriyor çoğunluk. Vergiler konusunda berbat bir ülke olduğumuzu inkar etmiyorum ama şu fiyatlarla bile Türkiyede ki otomobil pazarı büyürken biraz daha düşse bir kişi 1 araba yerine 2 araba alıp değiştire değiştire kullanır.