Yeni girişimimiz: ColorOS Blog

Bu konuyu okuyanlar

arifselimask

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Türkiye'nin en iyi OPPO ve ColorOS platformu olma yolunda ilerlediğim bir fikrim var. Buna bağlı olarak yeni girişimimiz ColorOS Blog karşınızda!

ColorOS Haberleri ve OPPO Haberleri için oluşturduğumuz(üzerlerine tıklayarak da gidebilirsiniz) haber blogumuz, OPPO ve ColorOS kullanıcılarına ilgili haberleri, güncellemeleri ve duyuruları en hızlı şekilde duyurmak için yapıldı!

Amacımız: Türkiye'nin en büyük OPPO platformunu kurabilmek.

Siteyi ziyaret et: ColorOS Blog | OPPO ve akıllı telefon blogu

Görüşlerinizi mutlaka bekliyoruz :)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
APPLE IS KING
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şaka yapıyorum linçlemeyin her marka kraldır

Reaksiyon puanı
3,027
Merhaba, ana sayfayı çok karışık buldum. Siteye girdiğimde hangi noktaya bakmam gerektiğini çözemedim. Bu çok büyük bir problem, daha iyi bir düzen seçmenizi şiddetle öneriyorum. Haberleriniz biraz kısa gibi, bana öyle gelmiş olabilir ama 180 kelimenin altında haber yayımlamanızı önermiyorum. Onun dışında güzel bir siteye benziyor, başarılar.

arifselimask

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba, ana sayfayı çok karışık buldum. Siteye girdiğimde hangi noktaya bakmam gerektiğini çözemedim. Bu çok büyük bir problem, daha iyi bir düzen seçmenizi şiddetle öneriyorum. Haberleriniz biraz kısa gibi, bana öyle gelmiş olabilir ama 180 kelimenin altında haber yayımlamanızı önermiyorum. Onun dışında güzel bir siteye benziyor, başarılar.
Teşekkürler değerli yorumlarınız için, hepsini dikkate alacağız :)

Melethrillue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
elinize sağlık bi web designer olarak anasayfanızı çok karmaşık buldum. Her haber göze girmeye çalışıyor, ve her haber birbirinin üstünde gibi. bu sadece bi değerlendirme lütfen yanlış anlamayın. bu arada elinize sağlık.