Yeni forum'un ilk mesajı benden olsun

Bu konuyu okuyanlar

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Niye vbulletin seçilmiş çok kötü olmuş.

seppuku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
berbat ötesi bu vbulletin ne güzeldi forumun eski hali yaaaa

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar vBulletin'ı tercih etmiş olmamızın oldukça fazla nedeni bulunuyor. Henüz birinci aşamadaki amacımız forumumuzu hiç bir kaybımız olmadan yeni versiyona geçirmekti ki bunu başardık sanırım :) Bundan sonra ki amacımızın vBulletin'ın tüm özelliklerini kullanabileceğimiz hale getirmek. Bu aşamada tasarımımız ve yapımız eski forumumuzu aratmayacaktır.

Örneğin ilk müjdeyi vereyim; yakında foruma kendi foto galerilerinizi ekleyebileceksiniz.

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Daha tasarım ve eklenti adına birşey yapılmamış hemen dar ağacına götürmeyin :)

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Tema ile güzelleşecektir arkadaşlar. Bekleyin...

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar vBulletin'ı tercih etmiş olmamızın oldukça fazla nedeni bulunuyor. Henüz birinci aşamadaki amacımız forumumuzu hiç bir kaybımız olmadan yeni versiyona geçirmekti ki bunu başardık sanırım :) Bundan sonra ki amacımızın vBulletin'ın tüm özelliklerini kullanabileceğimiz hale getirmek. Bu aşamada tasarımımız ve yapımız eski forumumuzu aratmayacaktır.

Örneğin ilk müjdeyi vereyim; yakında foruma kendi foto galerilerinizi ekleyebileceksiniz.

Ayrıca buna ilaveten wysling editörü sayesinde kopyala yapıştır şeklinde resim ekleyebileceğiz sırf bu yüzden resim eklemeye üşeniyordum eski sistemde tek tek ama bu editör sayesinde kolay bir şekilde yapabileceğiz bunu.

Ayrıca gereksiz vede olumsuz yorum yapan arkadaşları kınıyorum dakka bir gol bir yapmayın dünyanın en iyi ve en güvenli ve en çok kulllanılan forum sistemidir.Smf den kat kat üstün özelliklere sahibtir.

Sabah aklımdan site açılmayınca keşke vbulletin yapsalar smf çok basit olduğunu düşünüyordum :D keşke başka birşey dileseymişim :D çok iyi olmuş bu teşekkürler emeği geçen herkes :)

Son düzenleme:

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Hayırlı Uğurlu Olsun aslında ben accaktım ama ben haberlere yönedim

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
hayırlı olsun diyelim önce ama
kurtarın bizi bu forum görüntüsünden

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
eskiyi istemek yeniliğe karşı olmak anlamına gelir ama şuandaki forum görünümü eski forumdandaha kötü olduğunu belirtmek isterim travma geçiriyoruz tutmayın bizi insan bir haber verir üyelerine heyyt

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Biraz zaman verin arkadaşlar.

Görüntü, düzeltmesi en kolay olan kısımlardan biri.

Çok daha işlevsel, sosyal ve kullanışlı bir forum altyapısı sunmak için çalışıyoruz.

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ya eskisi çok güzeldi böyle çok kötü olmuş

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Yeni Vbulletin forumumuz hayırlı olsun. daha yeni açıldığı her halinden belli :) Editörü zenginleştirin Klasik temayı değiştrelim :)

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
abi neyapmışsınız yaa sdn yi diğer forumlardan ayıran bi stili vardı çok kötü olmuş bu

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Arkadaşlar bekleyin daha yeni açıldı SDN ye yakışır bi tema gelecektir emin olabilirsiniz
SMF temasını Vbulletine ayarlamak zor olsa gerek...

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Eski forum daha iyiydi. En azından diğer sitelere benzemiyor, forumlarda benzerlik göstermiyordu. Yani bir ayrıcalığımız vardı. Bence eski foruma geri dönelim.

akif87

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hadi hayırlısı olsun iyi bir tema ve düzenlemeyle daha güzel olacagına inanıyorum...

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence berbat olmuş diğer forumda biraz değişiklik vardı giriyorduk.Herzamanki forumlar gibi olmuş.Eskiye dönme ihtimali yokmu?

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
En az 2 saat içinde forum adam gibi olacaktır. Bence Troy abi forumu üyelere kapatıp bütün gerekli eklentileri ayarladıktan sonra açmalıydın :)

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Biraz zaman verin arkadaşlar.

Görüntü, düzeltmesi en kolay olan kısımlardan biri.

Çok daha işlevsel, sosyal ve kullanışlı bir forum altyapısı sunmak için çalışıyoruz.

Rahatladım valla heyecanla bekliyoruz daha bir sürü işimiz var onca paylaşım yapıcez

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Ahahaha o değilde bide reklamsız olunca garip oldu.Keyrini çıkaralım hazır reklamsızken :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Dün gece baya bir bekledik ama simdi gördüm..

Simdilik kötü ama insallah yakın bir zamanda hersey rayına oturacaktır. Ayrıca Smf 2.0 gayet hoş ve sadeydi..

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kayboldum yardım edin banaaaa... HELP ME... Burası neresi ya? Hangi konudayım? Cevap yazdığım konular nerede? Eski forumumu bana geri verin, bu sizin olsun, istemiyorum ben bu forumu :(

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
"İletiniz Olduğu Konularda Güncellemeler" diye bişey yok mu burda ??