Yeni ekonomi bakanımızı tanıyalım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
012728017-fotograf.jpg

010213468-foto1.jpeg

Ayrıca kendisi Türk Telekom'dan maaş da almaktadır. Çocuklara cinsel tacizle suçlanan ENSAR vakfını da çok sever. TÜGVA da olmazsa olmaz bu tipler için.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
O koltuğa kim gelirse gelsin. Faizden yanayım dediği an Lütfü Elvan gibi baskıdan dolayı istifa edecektir.
Güzel bir söz vardır, "Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin!"
Aykırı davranan koltuktan olur.
Lütfü Elvan' ı en azından takdir ettim. Koltuk uğruna böyle ekonomi yönetimine karşı tavrını belli etti. Darısı diğer koltuk sevdalılarının başına.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Aman siz bakmayın bakanım.

Reaksiyon puanı
3,027
O koltuğa kim gelirse gelsin. Faizden yanayım dediği an Lütfü Elvan gibi baskıdan dolayı istifa edecektir.
Güzel bir söz vardır, "Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin!"
Aykırı davranan koltuktan olur.
Lütfü Elvan' ı en azından takdir ettim. Koltuk uğruna böyle ekonomi yönetimine karşı tavrını belli etti. Darısı diğer koltuk sevdalılarının başına.
Hepsi aynı fabrikadan çıkıyor. AKP hükümetinin getireceği hiçbir bakan bu ekonomiyi düzeltmeyecektir.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İşin ilginç yanı o fotoğrafın kadrajında bir vatandaş olunca hapis cezasına kadar çarptırılması gibi durumlar var.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Zort

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
İşin ilginç yanı o fotoğrafın kadrajında bir vatandaş olunca hapis cezasına kadar çarptırılması gibi durumlar var.

Bu tarz fotolarda TARİH ÖNEMLİ.

17-25 Aralık sonrası öncesi olan bir FOTO yu şuraya yapıştırarak hemen koşun bu adam FETO'cu diyemezsin.

Nurettin Nebati 15 Temmuz önceesi AKP Milletvekiliymiş. 15 Temmuz sonrasıda bir çok üst düzey görevde bulunmuş. Bakan yardımcılıkları yapmış üst düzey yönetim kurumlarında bulunmuş. Ama muhalif medya her defasında eski haberlerde de bu fotuları ortaya atıp hemen ALGI kasmaya çalışıyor. FETO ile fotosu olan herkese FETO cu ise ülkede adam kalmaz neredeyse herkesi o torbaya sokabilirsin neredeyse Ecevitin bile FETO ile fotoları var çıkıp FETO'cu diyebilir misin ?CHP'li AKP'li MHP li vekilleri var bakanların var üst düzey isimlerin var. Saçma sapan boş muhabbetler her zzaman ki gibi muhalif medyada.

Ayrıca kendisi Türk Telekom'dan maaş da almaktadır.

Türktelekomda Yönetim kurulu üyesiydi kendisi. Bakan olunca bu düşecektir büyük ihtimal.

Çocuklara cinsel tacizle suçlanan ENSAR vakfını da çok sever.

SDN forum gibi bir şeyde sözde Moderatör olan birine hiç yakışmayan bir söz :( Ne kadar yakışıksız bir ifade. Bu taciz olayını kuruma yamama sevdasın çok yakışıksız. CHP içinde taciz tecavüz olunca tecavüzcü CHP nasıl diyemiyorsak bu lafta saçma sapan ...

TÜGVA da olmazsa olmaz bu tipler için.

Artık bakan olmuş birisi için bu tipler flan çok yakışıksız bir cümle gene... Moderatör böyle yaparsa düz üye ne yapmaz... Sevmeyebilirsin beğenmeye bilirsin ama bu tarz laflar suçlamalar hiç hoş değil.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu tarz fotolarda TARİH ÖNEMLİ.

17-25 Aralık sonrası öncesi olan bir FOTO yu şuraya yapıştırarak hemen koşun bu adam FETO'cu diyemezsin.

Nurettin Nebati 15 Temmuz önceesi AKP Milletvekiliymiş. 15 Temmuz sonrasıda bir çok üst düzey görevde bulunmuş. Bakan yardımcılıkları yapmış üst düzey yönetim kurumlarında bulunmuş. Ama muhalif medya her defasında eski haberlerde de bu fotuları ortaya atıp hemen ALGI kasmaya çalışıyor. FETO ile fotosu olan herkese FETO cu ise ülkede adam kalmaz neredeyse herkesi o torbaya sokabilirsin neredeyse Ecevitin bile FETO ile fotoları var çıkıp FETO'cu diyebilir misin ?CHP'li AKP'li MHP li vekilleri var bakanların var üst düzey isimlerin var. Saçma sapan boş muhabbetler her zzaman ki gibi muhalif medyada.

Türktelekomda Yönetim kurulu üyesiydi kendisi. Bakan olunca bu düşecektir büyük ihtimal.

SDN forum gibi bir şeyde sözde Moderatör olan birine hiç yakışmayan bir söz :( Ne kadar yakışıksız bir ifade. Bu taciz olayını kuruma yamama sevdasın çok yakışıksız. CHP içinde taciz tecavüz olunca tecavüzcü CHP nasıl diyemiyorsak bu lafta saçma sapan ...

Artık bakan olmuş birisi için bu tipler flan çok yakışıksız bir cümle gene... Moderatör böyle yaparsa düz üye ne yapmaz... Sevmeyebilirsin beğenmeye bilirsin ama bu tarz laflar suçlamalar hiç hoş değil.
FETO'nun işlettiği iddia edilen bir okulda tanıdık bir öğretmen arkadaşım işinden alınmıştı.
Adamın ne suçu vardı?
Bu üç partililerin üst düzeylerin dokunulmazlığı var. Sn Tayyip dışarıda prostesto yapan üniversite öğrencilerini terörrist olarak sıfatla andığı ve yurt sorunu diyen bir ülkede yaşıyoruz. İşlerine gelmeyen bir durum olduğunda kafalarına göre kanun çıkartıyorlar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
FETO'nun işlettiği iddia edilen bir okulda tanıdık bir öğretmen arkadaşım işinden alınmıştı.

Onu ben bilemem. FETO okulu ise zaten özel okuldur orası devlet ile ne alakası var ! Ancak okulu kapatır devlet öğretmeni nasıl işinden alıyor ? Başka özel okulda öğretmenlik yapmasını engelleyemez. İstemezse devlete almaz ancak.

Tarih nedir ayrıca İyice 15 Temmuz Darbe girişimine kadar orada öğretmenlik yaptıysa bile bile göre göre yapmış iyice.

Sn Tayyip dışarıda prostesto yapan üniversite öğrencilerini terörrist olarak sıfatla andığı ve yurt sorunu diyen bir ülkede yaşıyoruz.

Orada ki olayların içeriğini bilmeden yüzeysel konuşuyorsun :( Üniversite öğrencilerinin hepsine kimsenin terorist dediği yok. Yurt sorunu muhabbetindede olay hep başkaydı...

şlerine gelmeyen bir durum olduğunda kafalarına göre kanun çıkartıyorlar.

Kanunlar yasalar meclisten çıkar. Meclisten yasa çıkarmak içinde şartlar belli kurallar belli. Yeterli çoğunluk varsa burda sorun ney ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Onu ben bilemem. FETO okulu ise zaten özel okuldur orası devlet ile ne alakası var ! Ancak okulu kapatır devlet öğretmeni nasıl işinden alıyor ? Başka özel okulda öğretmenlik yapmasını engelleyemez. İstemezse devlete almaz ancak.

Tarih nedir ayrıca İyice 15 Temmuz Darbe girişimine kadar orada öğretmenlik yaptıysa bile bile göre göre yapmış iyice.

Orada ki olayların içeriğini bilmeden yüzeysel konuşuyorsun :( Üniversite öğrencilerinin hepsine kimsenin terorist dediği yok. Yurt sorunu muhabbetindede olay hep başkaydı...

Kanunlar yasalar meclisten çıkar. Meclisten yasa çıkarmak içinde şartlar belli kurallar belli. Yeterli çoğunluk varsa burda sorun ney ?
15 Temmuz'a kadar doğru hatırlıyorsam özel okuldaydı. Daha sonra hiçbir okulda çalışması yasaklanmış.
Kendisi bir bakkal işletiyor ve isteğe bağlı özel öğretmenlik yapıyor.
Demediler mi? Üstüne üstlük boğaziçi üniversite öğrencileri protesto yaparken biber gazıyla copla karşılık verdiler.
TBMM'de Ak parti dışında başka hangi partinin hazırladığı değerlendirmeler yasaya geçiyordu?

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Yeni eskiyi aratacak malesef şahsen Lütfü Elvan ekonomi konusunda daha bilgili ve tecrübeli biriydi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
15 Temmuz'a kadar doğru hatırlıyorsam özel okuldaydı. Daha sonra hiçbir okulda çalışması yasaklanmış.
Kendisi bir bakkal işletiyor ve isteğe bağlı özel öğretmenlik yapıyor.
Demediler mi? Üstüne üstlük boğaziçi üniversite öğrencileri protesto yaparken biber gazıyla copla karşılık verdiler.
TBMM'de Ak parti dışında başka hangi partinin hazırladığı değerlendirmeler yasaya geçiyordu?

17-25 Aralık süreci 2013 yılındaydı 15 Temmuz iyice 2016 da oldu. O dediğin kişi 15 Temmuz sonrasına kadar FETO okullarında durduysa sempatizan sayılıyor zaten... Daha sonra devlet okulunca çalışması yasaklanabilir ancak. Özel okulda çalışması okulun insiyatifindedir. ( Çoğu okul bulaşmak istemez ama FETO ile adı anılmış öğretmene. o ayrı)
Özel öğretmenlik yapmaya devam ediyormuş bak öğretmenliğini kimsenin elinden almıyorlar.

Arkadaşım ülkede seçim olmuyor mu ? SEçim olmadan önce her şeyin kanunu kuralı belli. Hangi parti 301 vekil çıkarısa istediği yasayı kanunu çıkarabilir. 360 vekil çıkarırsan Anayasayı referanduma götürebilirsin 400 çıkarırsan Hİç referanduma bile götürmeden anayasa değiştirebilirsin.

Bunların hepsi belli 1960 anayasında da belliydi 1980 de de son geçtiğimiz 2018 referandumundada. Bunları bile bile seçime giriyon. BANANE yani CHP çoğunluğu sağlayamıyorsa. Veya AKP 301 vekilin üstünde alıyorsa ben ne yapam sistem bu şekilde.

Yaa şöyle Sözcü Cumhuriyet gibi gazeteleri takip edersen herkese terorist dedi sanarsın işte :( Olay nedir ne değildir bakmıyon hiç :(

Boğaziçin üniversitesi önünde CHKP-C marşı okuyanlar vardı polis ile çatışanlar vardı onlara söylenen bir laf bu. Daha sonrasında REktörün arabasına çıkıp sağı solu taşlayanlar vardı. Hatta Kadıköyde polis araçlarına zarar verenler vardı sen bulara öğrenci diyebilecen mi gerçekten ? Yoksa Boğaziçinde 18 bin öğrenci varmış hepsine kim terorist diyebilir onların.

Şunlar öğrenci mi sence ?

Katil polis diye slogan antanlar DHKP-C marşı söyleyenler öğrenci mi sence ?

Erdoğan'ın terorist dediği bak bu videoda ki gibiler. Devletin malına kamu malına zarar verenler.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedim Şener'in sosyal medya hesabında bu foto ile ilgili bir paylaşım dizisi gördüm !

Bu Pensinvanya'ya CHP heyeti ile birlikte gitmişler ? Çok güzel sorular sormuş Nedim Şener. Devamında AKP FETO ile mücadele ederken FETO'nun ayağına giden CHP'lileri görmezler diye çok güzel bir açıkalama olmuş.

FFmEbYbWQAAtmi8

1-Maliye Bakanı’nın FETÖ elebaşı ile fotoğrafı şimdi görenler; AKP, FETÖ ile mücadele ederken, FETÖ’cülerin ayağına ABD’ye giden,gazetesi, bankasının önüne yatan, ihanet eden FETÖ’cü Khk’lı, FETÖ’cü askeri öğrencileri savunan “müstakbel”Cumhurşkanını görmüyorlar

2-Şu FETÖ’cülere kızıyorum bazen; arşivi hep eksik açıyorlar:))) Birileri FETÖ’den neden bahsedemez, çünkü ağızlarını açarlarsa FETÖ, Fotoğrafın eksik karesini ortaya koyuverir de ondan

3-FETÖ ve PKK ile mücadele herkesin ortak amacı olmalı. Fetö üzerinden herkesin birbirini vuracağı o kadar çok malzeme var ki! Siz kavga ederken içeride ve dışarıda FETÖ’cüler gülüyor. FETÖ’nün siyasi ayağı yoktur kullandığı siyasetçi vardır…

4-FETÖ’nün siyasi ayağı konusunda ısrar edenlere; siyasi ayak kendini sakladığına göre hepimizi bilgilendirecek tek kaynak FETÖ’cülerdir. FETÖ’cüler en nefret ettiklerinden başlayarak hangi parti ve kim “siyasi ayak” açıklasınlar. Verecekleri isimler üzerinden kavga edersiniz…

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Tesadüf e bakın nurettin nebatinin ümmetin temsilcieri adında bir vakfı var ve soyadı nebati olan yöneticilerle dolu bu vakıf.
Isteyen bakabilir

Fetö ile mücadelede bir gurur bir onur bir şeref timsali AKAPE ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabilir böyle tatlı tesadüfler biz bilmiyorduk biz kandırıldık biz masum biz ak kaşık ???

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Tesadüf e bakın nurettin nebatinin ümmetin temsilcieri adında bir vakfı var ve soyadı nebati olan yöneticilerle dolu bu vakıf.
Isteyen bakabilir

Sorun sıkıntı ney burada !

Vakıf nedir çalışma mantığı nedir bilmediğine hemen saldırıyorsun. Haksız hukuksuz bir iş var mı onu söylecen varsa. Adamlar vakıf kurmuş eee o zaman vurun abalıya ne güzel dünya ya...

Vakıf kurmak için bir engelin yok ki git SENDE KUR. Tutan mı var ? Yönetim kurulunuda istersen bütün SÜLALEN YAP. Oradan bir gelir elde etmedikten sonra BANANE BİZENE YANİ !

Bir iddian varsa AÇIK KONUŞ ne olmuş kara para mı aklamış vakıf para mı çalmış devletten para mı almış usulsüz iş mi yapmış ? böyle boş beleş 15 sene önceki fotolar ile yok adına vakıf varmış yok oğlu şurda çalışıyormuş diye ucuz yollu insanları karalamayı bırakın.

Reaksiyon puanı
5,172
Erdoğan bu ülkeye Fetöyü, hukuksuzluğu(bkz: Osman Kavala), açlığı, eğitilememeyi getirmiş. Bu adamı getirse ne getirmese ne. Sonuçta "buda geçer ya hu"...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Sorun sıkıntı ney burada !

Vakıf nedir çalışma mantığı nedir bilmediğine hemen saldırıyorsun. Haksız hukuksuz bir iş var mı onu söylecen varsa. Adamlar vakıf kurmuş eee o zaman vurun abalıya ne güzel dünya ya...

Vakıf kurmak için bir engelin yok ki git SENDE KUR. Tutan mı var ? Yönetim kurulunuda istersen bütün SÜLALEN YAP. Oradan bir gelir elde etmedikten sonra BANANE BİZENE YANİ !

Bir iddian varsa AÇIK KONUŞ ne olmuş kara para mı aklamış vakıf para mı çalmış devletten para mı almış usulsüz iş mi yapmış ? böyle boş beleş 15 sene önceki fotolar ile yok adına vakıf varmış yok oğlu şurda çalışıyormuş diye ucuz yollu insanları karalamayı bırakın.
Ne açık konuş sen gayet anlıyorsun hocam. Fetö olsun ensar olsun türlü vakıf ve cemaatlerden hiç ders almayacak mı bunlar hocam 84 milyon çekiyoruz bunların sancısını. Tmm kes at demiyoruz belki güzel iş yapar faydalı icraat yapar. tecavüz dolandırıcılık uyuşturucu gibi pislikler bugün eğitim yuvalarında da olabiliyor. Ama bi el at bi süzgeçten geçir be kardeşim ne bu rahatlık ne bu pişkinlik.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ama bi el at bi süzgeçten geçir be kardeşim ne bu rahatlık ne bu pişkinlik.

Tamam diyom ya işte böyle olmaz varsa bir usulsüzlük varsa bir şerefsizlik SÖYLEYİN ! Açıklayın. Bir mahkeme kararı varsa gösterin.

Ama düz mantık vakıf mı kesin çaldılar. Dernek mi kesin yediler. Şuraya mı gitmiş kesin şucu flan demek tamamen SIĞ muhalefet oluyor işte...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Tamam diyom ya işte böyle olmaz varsa bir usulsüzlük varsa bir şerefsizlik SÖYLEYİN ! Açıklayın. Bir mahkeme kararı varsa gösterin.

Ama düz mantık vakıf mı kesin çaldılar. Dernek mi kesin yediler. Şuraya mı gitmiş kesin şucu flan demek tamamen SIĞ muhalefet oluyor işte...

Vallahi sen sığ diyorsun da hocam sen sığ bakıyorsun olaya.. sonra kandırıldım diyolar.. bir defadan birşey olmaz diyorlar.. sende savunuyon

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Vallahi sen sığ diyorsun da hocam sen sığ bakıyorsun olaya.. sonra kandırıldım diyolar.. bir defadan birşey olmaz diyorlar.. sende savunuyon

Hayy Allah'ım yarabbim ya :) Benim yazdığımın cevabı bu mu gerçekten ?

Kim diyor bir defadan bir şey olmaz diye oda tamamen çarpıtma. Ayrıca Kaldırılamaz mı bir insan ? Sen sonuca bakacan. Düz mantık fotosu varsa hemen suçludur çok yanlış bir bakış açısı. Şimdi ben SND üyesiyim ve yarın Hakkı ALkan'ı görsem foto çekilirim. Hakkı Alkan'ıda severim sayarım beğenirim taktir ederim. Ama gidip 10 sene Sonra Hakkı Alkan birini öldürürse veya tecavüz etse flan BANANE YANİ ! Ben savunmadıktan sonra onu. O gün seviyordum o gün iyidi hoştu maksat bir suç işledikten sonra yanında olmamak olmalı...

Atatürk bile yola çıktıkları ile en son ölüm döşeğinde yanında olanlar farklı... Mesele şuan devlet mücadele ederken onları savunanlar. TV leri kapanmasın gazeteleri kapanmasın diye önüne yatanlar veya KHK ile atılanları geri alacaz diyenler :(

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hayy Allah'ım yarabbim ya :) Benim yazdığımın cevabı bu mu gerçekten ?

Kim diyor bir defadan bir şey olmaz diye oda tamamen çarpıtma. Ayrıca Kaldırılamaz mı bir insan ? Sen sonuca bakacan. Düz mantık fotosu varsa hemen suçludur çok yanlış bir bakış açısı. Şimdi ben SND üyesiyim ve yarın Hakkı ALkan'ı görsem foto çekilirim. Hakkı Alkan'ıda severim sayarım beğenirim taktir ederim. Ama gidip 10 sene Sonra Hakkı Alkan birini öldürürse veya tecavüz etse flan BANANE YANİ ! Ben savunmadıktan sonra onu. O gün seviyordum o gün iyidi hoştu maksat bir suç işledikten sonra yanında olmamak olmalı...

Atatürk bile yola çıktıkları ile en son ölüm döşeğinde yanında olanlar farklı... Mesele şuan devlet mücadele ederken onları savunanlar. TV leri kapanmasın gazeteleri kapanmasın diye önüne yatanlar veya KHK ile atılanları geri alacaz diyenler :(
Ya hocam sen yapma şimdi koca cb ile hakkı alkan. 84 milyon başkanı o şuan o kandırılma lüksüne sahip te bank asyaya ev sahibi kira istedi diye para yatıran garibim içerde. Lütfen yapma ya bu kadar habersiz olamazsın olup bitenden

Bir defadan birşey olmaz ı bir defa google ye yaz bak özlem zengin mı söylemişti neydi yanlışım yoksa.

Reaksiyon puanı
5,172
Fetö yü bu kadar destekleyip, onları sempatik göstermek, onları parti ve devlet kadrolarına alarak yapılanmalarını ışık hızına çıkarmak, sonra kandırılmak suç değil demek bu bir oyun hocam.

Masum halkın kandırılması suç olmayabilir belki ama ya devletin kandırılması... Oda mı suç değil?

Kabul etselerde etmeselerde hepsinin vicdanında 15 temmuzun sorumluluğu var. Görevi hırsızlardan korumak olan bir güvenlik görevlisinin kendi elleri ile hırsızı getirip kasanın anahtarını vermesi kadar en azından...

Belki bu dünya başka türlü adalet dağıtıyor ama öbür dünya böyle işlemeyecek buna eminim.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ya hocam sen yapma şimdi koca cb ile hakkı alkan. 84 milyon başkanı o şuan o kandırılma lüksüne sahip te bank asyaya ev sahibi kira istedi diye para yatıran garibim içerde. Lütfen yapma ya bu kadar habersiz olamazsın olup bitenden

Bak sürekli GENELLEME yapıp tümevarım yapıyorsunuz. Kim yaa bunlar sadece bankasyaya para yatırdı diye içerde olan garipler :( 17-25 ARalık ile 15 Temmuz darbesi arasında 3 yıldan fazla süre var. İyice Darbe gecesine hatta darbe sonrasına kadar FETO ile ilişkisi çıkan halen onlarla konuşan görüşen iş yapan para alan veren varsa yuhh yani artık bu nasıl kanmak...( İçlerinde suçsuz varmıdır illaha vardır. Onlar için özel kurullar var mahkemeler var kendilerini aklayabilirler. ) Ama 120 bin FETO'dan dolayı KHK ile atılanların hepsi suçsuzdur hepsi geri dönecek demek YANLIŞTIR olay bu...

Bir defadan birşey olmaz ı bir defa google ye yaz bak özlem zengin mı söylemişti neydi yanlışım yoksa.

Yok işte öyle bir şey kulaktan dolma bilmeden konuşuyon :( Muhalefetin ana sorunu bu işte zaten. Ortada bir suç var mı orda var. Bir şerefsiz sözde çalışan öğrencileri taciz ediyor bazısına tecavüz ediyor. Olay duyulduğu gibi kurum ilişkisini kesip MAHKEMEYE KENDİSİ VERİYOR ZATEN. Adam tutuklanıyor ceza alıyor flan. Ama işi hemen TÜM KURUM TECAVÜZCÜYE bağlıyorlar. Konuşma içinde bir kereden bir şey olmaz diye LAF BİLE GEÇMİYOR. Senin savunduğun ney orada 1 kişi tecavüzcü çıktı ise bütün kurum kapanmalı mı ?

Bakan cümlesine tecavüzcüye sıfır tolerans diye başlıyor zaten. Kesinlikle af yok diyor.

Reaksiyon puanı
5,172
Bak bu bir itiraf ! Birinin suçlu olduğunu bilip söylememekte suç !

Madem biliyorsun git şikayet et tutan mı var ?
Fetöden işten atılıpta sonra özel sektörde çalışabilen tek meslek grubu doktorlar. Ufak bir nüans olarak dursun burda... Kanıt mı? Google'a yaz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Fetöden işten atılıpta sonra özel sektörde çalışabilen tek meslek grubu doktorlar.

FETO'dan atılan neredeyse tüm meslek gurupları özelde çalışabilir kim karışacak ona ! Hatta isterse kendi dükkan açar gene çalışır kendi iş kurar veya özel her işte çalışabilir.

Hocam özellikle sen her konuda daldan dala atlıyon başka yere çekiyon konuları.