Yeni cep telefonu için öneri lütfen

sercankadoglugil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
meraba arkadaşlar cep telefonum tuşlu bunu değişip iyi bir telefon almayı düşünüyorum sıfır olacak, saç ektirmeyi düşünüyordum şimdilik fixplant ile idare edeceğim bu tuşlu telefonu bi ortamda çıkartmaya utanıyorum 2500 e kadar telefon modeli önerirmisiniz en sağlamından

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
meraba arkadaşlar cep telefonum tuşlu bunu değişip iyi bir telefon almayı düşünüyorum sıfır olacak, saç ektirmeyi düşünüyordum şimdilik fixplant ile idare edeceğim bu tuşlu telefonu bi ortamda çıkartmaya utanıyorum 2500 e kadar telefon modeli önerirmisiniz en sağlamından

Hocam bütün amiral gemileri alağı yukarı alır. Beklentiniz ne telefondan

sercankadoglugil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam hızlı olacak su geçirmesin ses çok iyi olmalı ön kamerasıda önemkş kasma yapmayacak hiç bir şekilde

M

Murat Burç

SDN Okuru
Su geçirmeme arka kamera için s7
Ses on kamera için HTC 10
İki cihazda kasma falan yapmaz 3-4 yıl götürür.
Ama android 7.0 Nougat ile s7 çözünürlük düşürme ile batarya ve performansda öne geçecek. Zaten Android 7.0 ile başlı başına performans iyileştirmesi geliyor s7ye

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
hocam hızlı olacak su geçirmesin ses çok iyi olmalı ön kamerasıda önemkş kasma yapmayacak hiç bir şekilde

Su geçirmeme konusunda Xperia X alın diyebilirim, her ne kadar sevmesemde.

Eğer iOS kullanma imkanınız varsa i7 alın. Ya da HTC 10 seste ikisi de başarılı.

Ön kamera HTC 10 istisnasız.

Kasmayı amiral gemileri yapmıyor zaten. Ama kararlılık, dalga geçmrsin istiyorsanız iOS kullanıcaksınız.

Tabi kapalı bir sistem özgürlük kısıtlanacak.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Htc 10 ve İphone 7 ama su geçirmemek konusunda en iyisi Sony bence Edge serisi de güzel.:)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Xperia Xz tavsiye ederim, tasarimi ve yazilim desteği güzel. Piyasada 2200 civarina bulabilirsin. Kendim de kullanıcısıyım.
Ayrifa tuşlu telefondan utanilacak bir durum yok canini sikma. Adamlik telefonla ölçülmez.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
bir yerde bu konuyla ilgili birileri bişeyler demişti. aklımda kalan şeyler, 2017 ilk çeyreğinde çıkacak telefonlarda değişiklikler olacağı, yeni nesil işlemci ile batarya ömrünün uzaması, hızlı şarz vs vs özellikleri geleceği ile ilgili. ayrıca bazı modeller bile telefonlarında IP sertifikalarını da ekliyor sızıntılara göre. Eğer aceleniz yoksa 3-4 ay daha bekleyin. yok beklemem derseniz de XZ güzel bi seçenek. HTC 10 derdim ama nerdeyse çıkalı 1 sene oldu. ZTE Axon 7 de şu an güzel duruyor. V20 daha da ucuzlar mı bilemem.

sercankadoglugil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
adamlıkdan degil de ufacık cocukların elinde kocaman telefonlar biz çıkarıyoruz takozu insan bi tuhaf oluyo :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Htc Desire eye'da var su geçirmeyen Htc modeli ayrıca S4 Active'de var.;)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061

Su geçirmeme: Sony | ön kamera : HTC 10 | Hız / Kasmama : iPhone 7 / 7+

Dipnot: iPhone 7 kullanıyorum, şuana kadar her hangi bir sorun yaşamadım ve çok memnunum ;)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Su geçirmeme değil suya dayanıklılık . Cevabım S7 tabikide . İyi kamera , iyi ekran , iyi batarya ömrü , artık kasmayan samsung , su dayanıklılığı .

HTC 10 ve G5 te suya dayanıklılık yok .