Yeni butonumuz :)

Bu konuyu okuyanlar

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Büyük kolaylık, teşekkürler düşünene :)

54534hjugyhfgtrr8.jpg

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Henüz tüm işlemler tamamlanmadı, butonumuz tam olarak çalışmıyor.
Sen de heyecandan dnemeden yazdın bunu dimi?
Bunun gibi bir takım güzellikleri elimden geldiğince en kısa zamansa eklemeye çalışıyorum.

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Elmacik dedi ki:
Henüz tüm işlemler tamamlanmadı, butonumuz tam olarak çalışmıyor.
Sen de heyecandan dnemeden yazdın bunu dimi?
Bunun gibi bir takım güzellikleri elimden geldiğince en kısa zamansa eklemeye çalışıyorum.

Kem küm hebele hübele ;( :^)
Ne yalan söyleyeyim uyku sersemi onu orda gördüm, ne menem şeymiş bu diye tıkladım mesaj değiştiriyor galiba süper bir şey dedim; heyecanıma yenik düştüm dediğin gibi ekledim buraya :$ (Bir mesajı değiştirdikten sonra gördüm, denemedim haklısın :$ )

De ki o kadar görüntü aldın düzelttin foruma ekledin geçmedi mi uykunun sersemliği; geçmemiş yahu :D

Şimdi denedim çalışmıyor, mesajı değiştirip bu heyecanına yenik düşmüş üye soruyor, ne işe yarar bu buton diyecektim :)

Saygılar.. :$

dnzz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vatana mıllete foruma hayırlı ugurlu olsun :p calısmasada olsun o bızım butonumuz..

neyse cok abarttım :)

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
alttaki "değiştir" ne olacak peki?

ps: bende de çalışıyor..

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Alttaki değiştir butonu duracak.
Bu yeni butonumuz hızlı değiştirme işlemi için.
Yani örneğin bir hata yaptınız veya küçük değişiklikler yapmak istiyorsunuz, hemen tıklıyorsunuz ve sayfa yenilenmeden anında görüntü olarak mesajı düzenleyip yine sayfa yenilenmeden kayıt edebiliyorsunuz. Alttaki değiştir butonu ise normal metin editörünü açmak için yine kullanılabilecek.

Henüz tam başarım sağlanabilmiş değil. O yüzden bazı üyelerde çalışabilir bazılarında çalışmayabilir, sayfa yenilenerek çalışabilir, hiç de yüklenmeyenmeyebilir.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu buton daha öncede vardı. Yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi yeniden eklendi, eklenmeside gayet güzel oldu. Ellerine gözlerine sağlık Elmacik.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
chimera dedi ki:
Bu buton daha öncede vardı. Yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi yeniden eklendi, eklenmeside gayet güzel oldu. Ellerine gözlerine sağlık Elmacik.

Evet daha vardı. Daha sonradan sadeleştirme çalışmaları sırasında kaldırıldı; çünkü görünüm biraz karışıktı. Biz de mesajları daha ön plana çıkarmak için Tory'un talimatıyla sadeleştirmeye gitmiştik. Bu çalışmalar kapsamında gereksiz olan herşey çıkarıldı. Doğrusu bu buton gereksiz değil ama düzeni bozmamak için çıkarılmıştı. Şimdi ise kullanım kolaylığı açısından düzeni etkilemeyecek şekilde geri koyuyoruz.

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
çok iyi pc güvenlikte bu özeellik vardı önceden :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
yararlı bir buton elinize sağlık :)

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Evet,bende bayadır vardı,pratik bişi :)