Yeni bir Android kullanıcısı

sdtcnylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar yeni bir Android kullanıcısıyım telefonum galaxy s4 ne yapmamı hangi programları yüklememi tavsiye edersiniz ve arayüzü değiştirmeli miyim?

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Internet hesabın yoksa "Mobil ağlardan" ->"veri etkin"i iptal et. Yoksa Android kafasına göre 3g'den internete bağlanıp para yazdırıyor. Internete bağlanmak istiyorsa ya internet hesabı al yada wifi'den bağlan.

Onun dışında zamanla herşeyine alışır kendine göre ayarlarsın.

sdtcnylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Internet hesabın yoksa "Mobil ağlardan" ->"veri etkin"i iptal et. Yoksa Android kafasına göre 3g'den internete bağlanıp para yazdırıyor. Internete bağlanmak istiyorsa ya internet hesabı al yada wifi'den bağlan.

Onun dışında zamanla herşeyine alışır kendine göre ayarlarsın.

Teşekkürler sizce launcher indirmeme gerek var mı?Telefon quad modeli 4.3 stock android rom indirebilirim sanırım gerek var mı sizce?

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Telefonum s4 değil bu sebeple fazla bir bilgim yok s4 hakkında. Rom yükleme ve benzeri işlemler için bence acele etme biraz daha deneyim kazan ve internette çok araştır. İnternetin altını üstüne getir çünkü bir hata cihazları servislik hale getirebiliyor. Cevabım tüm android telefonlar için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Stock rom 4 çekirdekli olanda geçerli kurmaya çalişma boşuna

Reaksiyon puanı
10,325
Teşekkürler sizce launcher indirmeme gerek var mı?Telefon quad modeli 4.3 stock android rom indirebilirim sanırım gerek var mı sizce?

samsung'un touchwiz arayüzünü hiç sevmedim. bu yüzden birçok launcher denedim, en sonunda next launcher'da karar kıldım. bu launcher'ı şahsen ben çok sevdim. en az ram kullanan, en stabil ama bu arada görselliği en iyi olan launcher diye düşünüyorum.

tabii renkler ve zevkler tartışılmazmış. herkesin beğenisi farklı olabiliyor.

bunu indirmek için rom falan kurmadım, ama indirirken supersu otomatik olarak geliyor. ha ben galaksi S3 kullanıcısıyım.

sdtcnylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Stock rom 4 çekirdekli olanda geçerli kurmaya çalişma boşuna

Benimki o model zaten I9505

- - - Mesaj Güncellendi - - -

samsung'un touchwiz arayüzünü hiç sevmedim. bu yüzden birçok launcher denedim, en sonunda next launcher'da karar kıldım. bu launcher'ı şahsen ben çok sevdim. en az ram kullanan, en stabil ama bu arada görselliği en iyi olan launcher diye düşünüyorum.

tabii renkler ve zevkler tartışılmazmış. herkesin beğenisi farklı olabiliyor.

bunu indirmek için rom falan kurmadım, ama indirirken supersu otomatik olarak geliyor. ha ben galaksi S3 kullanıcısıyım.

Buzz Launcher güzel ama güzel yapılmışını bulmak zor. Yorumunuz için teşekkürler NEXT Launcher listemde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefonum s4 değil bu sebeple fazla bir bilgim yok s4 hakkında. Rom yükleme ve benzeri işlemler için bence acele etme biraz daha deneyim kazan ve internette çok araştır. İnternetin altını üstüne getir çünkü bir hata cihazları servislik hale getirebiliyor. Cevabım tüm android telefonlar için

Evet araştırmadan yapmam.

sdtcnylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şu telefonla gelen klavye deli etti beni swiftkey denedim hoşuma gitmedi var mı önerdiğiniz?