Yemekteyiz Nika :)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Selam dünyalı dostlarım artık Nika'yı bilmeyenimiz yok o bir fenomen. O bir rus azeri türk karışımı bir sarışın. O bir 18 yaşında ve o bir öss hazırlık öğrencisi.

Bildiğiniz gibi bir yemekteyizdir gidiyor. Feysbukta fanları bile oluştu bu meretin. Nika'sıyla Naim'iyle ağzı güzel Burcu'suyla ve 44 lük botokslusuyla mukemmel bir sezon bu sezon :)
Bundan önceki daha fenaydı orada mağara saçlı adam vardı et uzmanı adam tam bir kabasakal tipli temel reis ti yani. Safinaz için canını ortaya koyar yemeğe tuz koymazdı yani. O derece.

Şimdi bu yarışmanın formatı bilindiği gibi çalıntı. Çalmak diye tabir etmek zorundayım çünkü eğer siz yapmamışsanız parayla satın aldıgınzda benım nazarımda hiç bir b.k yapmış olmuyorsunuz. Şimdi burada pazarlama sektörüne ve ticari zeka sahibi insanlara b.k atmış olabilirim ama değil yani alakası yok. Olay düşünmekte kardeşim parayla satın alırsan çorba yapmayı unutan Nika gibi olursun.

Eveet gelelim Nika'mızın yaptıgı yemeklere ve basından geçenler. Sarışın kızımız Nika güne malzeme listesini unutarak başladı. Çekmeköy'deki villasından bakkala giden Nika bakkaldan pirinç alma girişimi sırasında başarısız oldu. Sonra gitti manava aynen şöyle dedi "ben ilk defa kıyafet dışında bir şeyler satın almaya çıktım bana yardımcı olun salata yapacam acaba içine ne koyabilirim" demesede onu anlamayan insan yoktur yani.

Kıvırcık diyor ama kıvırcık ne bilmiyor aldıgı halde gitti kıvırcık maruldan bir daha istedi bundan da istiyorum beeen diyerek. Daha sonra domateslerin rengini beğenmedi şeker isteen kızlar gibi gitti "ben bundan istiyorum amaaa" dedi. Neyse efendim geçelim manav faslını gelelim villamıza. Nika'nın odası bizim ev kadar yemin ediyorum.

Zemin katta oturuyoruz bizde balkon yok onun odasında teras var resmen. Neyse gözümüz yok evinde allah arttırsın.

Nika yemek yapmak için mutfaga gırıyor ama rahat edemıyecegını anlayacagı için üstünü deiştiriyor rahat etmek için giyinmeyen nika kısacık etekle yemek yapıyor. Yani lafın gelişi yemek yapıyor aslında tatyana ve annesi olmasa o masaya salata bile gelemezdi ya neyse :)

Nika önce kekinin kremasını hazırlamaya başlıyor olmuyor döküyor. Çünkü nika zengin yani onun için hiç bir önemi yok dökülen malzemenin. Nika hep iddialıyım diyor ama ben ortada bir iddiadan çok şımarıklıkla elde edilmeye çalışılan bir akşam gördüm.

Zaten Naim'le çok iyi anlaşmalarının altında yatan nedeni tüm türkiye merak ediyoruz.

Nika mutfağı batırıyor tatyana temizliyor nika şamdanları kırıyor tatyana temizliyor nika evim temiz diye övünüyor tatyana evet bildiniz temizliyor.

Salatayı tatyana yapıyor keki nika kek yavan salata harika. Erikli et diye bir şey var menüde ama ortada erik yok soğanla kavrulmuş et var o kadar. Ben bile daha güzel yapardım o eti yani. Pilav deseniz bebek maması gibi olmuş.

Yetmezmiş gibi Nika'mız birde açıklama yapıyor "ben en küçüğüm küçük olmayı geçtim 18 yaşındayım" anlayanınız varsa beri gelsin. Güzelim madem bunları söylyeceksin ne işin var senin orada. Öyle tatyana'ya "tatyana durbru bişe kevaşe kamratetyeva bratislava" diyerek çorba yaptırtamazsın anla bunu :)

burayı 5 dk sonra yazıyorum cunku gulmekten yerlere yattım resmen...

Nika yarım yamalak bir şeyler hazırlıyor misafirler geliyor ve servis başlıyor aman allahım o ne öyle bebek mamasının yanında soğanda et. Çorba nerde Nika hanım. Yok unutmuş kızımız çorbayı. Daha doğrusu yetiştiremedi.

Bu arada Nika'mızın keki ortadan ikiye kesememiş olması ve bunu üzerine keki tatyana'ya "dırabruşka kesoşka astala vista bebeğim" diyerek kestirtmesi bizden kaçmıyor...

Sofrada ise Naim "yumuşak" tavırlarla ortamı yumuşatırken güzel ağızlı izmir'li kızımız ise çok sakin gözüküyor. 44'lük Nesrin sessiz kalıyor ama kadın olgun yani gerçekten en aklı başında kadın o var yarışmada.

Fakat suratta mimik yok ya botoks var ya da gerdirmiş bir şeyler yapmış yani. /gora'da ki "senin yüzüne ne olmuş?" sahnesi aklınıza geldi mi?/

Naim Nika' ile mutfakta kaynatırken birbirlerini övüyorlar falan derken zıpawvnk o da ne elektrikler kesiliyor. Yok lan bizim evde kesiliyor. Burdan sonrasını izleyemedim kaçırdım lan.
Gece tekrarrını izledim ama 11 puan almasına ise bildiğim bütün ünlem işaretlerini barındıran bir cümle kurdum. Ah naim ah gidip 5 verdim güzelim kıza yuh sana.

Bir yımaktayız bırogramının daha sonuna gelmiş bılınmaktayız. Zaten bu programa Nika gibi biri bir daha gelmez bende yazmam bu programı.

Bütün Tatyana'lar Tamara olsun hokus pokus... :) yardımcının adı Tamara'ymış :)
Devamı için...

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Salağın teki ya. :D Sadece gösteriş için katılmış yarışmaya. :D

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
salak demeyelimde biraz acemi diyelim :)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Yok yahu resmen salak. :D Azeri Usulü Dolha çorbası dedi yoğurtlu çorba yapmaya kalktı beceremeyip bıraktı sonrada millete unuttum dedi.. Bütün işleride yardımcısı Tamaraya yaptırdı. :D

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
harbiden ya ben tatyana dedim o yardımcıya :) artık ne kadar kaptırdıysam kendimi konuya ama bırakalım adı tatyana olsun :)

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
o yarışma birçok benzeri gibi iğrenç uyduruk ve yapmacık

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hele ilk bölümde Hasan diye bi adam vardı.. İzlerken gülmekten kopuyodum. :D Sen git diğer yarışmacılara yemekte içme suyu yerine musluk suyu getir. :D :D

asi_53

Asistan
Reaksiyon puanı
3
salak bi prg ya tamamen saçmalık yok efendim becerilerini sergiliyorlarmış oymuş buymuş pehhhh:razz::razz::razz:

mavisakal_79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mini eteğe yakın bir etek giyerek yemek yapmaya çalışarak amacını açıkça belli etmiş boş özgüvene sahip kız çocuğu. yazık.

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bir kere denk geldi 2 dakika falan ancak dayanabildim. aşırı derecede aptal ve gereksiz bir program.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
çok tuttum o kızı.

18 yaşında.

süper yemek yapıyor.

bakımlı.

piyano çalıyor.

anneme göstericem bu kızı :D

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
dün gece kısmen okudum anlaamdım yazıyı
şimdi okudumda dün izlemiştim bu kızıı

hiç yemek yapmamışsa niye çıkıyo programa
evde kalacak birine de benzemio hani:)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yemek yapacagı gune kadar çok iddialıyım diyordu
yemek öncesi alışverişte "ben daha önce hiç alışveriş yapmadım manav bey yardımcı olun" demeye başladı
yemek yaparken "bende çok merak ediyorum acaba nasıl olacak" derken
sofrada kayışı kopardı ve "ben en küçüğünüzüm bırakın küçüklüğü bi kere 18 yaşındayım" dedi ve beni bitirdi resmen. Bende 18 yaşındayım ama hala bu cümleye anlam veremedim...

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Kulislerde konuşulan son dedikodulara göre bu yemekteyiz programının yarışmacılarının kimileri oyunculuk ajanslarından fırlamışlar. Yani ne yapsakta izletsek şu yarışmayı gayesi güden yapımcılar tutmuşlar oyuncu ajanslarından kızları oğlanları toplamışlar.

Misal izmir'li diye tabir ettiğim burcu aslında bir oyuncu imiş. Hatta bakın burda ne var.
http://www.oyuncuadresi.com/oyuncu/OyuncuResim.aspx?OyuncuID=2972&Sayfa=9

(Siminya'ya teşekkürler)

Naim hakkında söylenen dedikodular ise kısmen doğru :) sanırız biseksüel bir solist o. Zaten fazlasıyla belli etmiyor mu kendisini?

diğer yarışmacılar hakkında pek fazla bilgimiz yok ama Nesrin hanımda da bir şeyler var seziyorum.

Bu akşam finalimiz var kaçırmayın aman diyim ha :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sanırım resmi silmişler.

Kaçırdığımız programları izleyebileceğimiz bir yer var mıdır acaba?

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Şu anda gösterilen bölümdeki eleman tam bir bomba :D Ne bu arkadaşlar şaka mı :D

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Sanırım resmi silmişler.

Kaçırdığımız programları izleyebileceğimiz bir yer var mıdır acaba?

evet hızlı davranmışlar ben gördüm resmi başka var mı bu şerefe nail olan :)

Naim etilerde oturuyormuş :) ne güldüm ama ya :)
Naim şu 1. olan güzel arkadaşımız...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Saçma bir programa ama izlemesi zevkli..:D

bilmiş*gülücük

Profesör
Reaksiyon puanı
48
bence komik ya :D habire birbirlerini yok yere eleştirip duruyolar işte :D saçma sapan valla maksat para işte :D

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
aslında formatta "şarkılı turkulu eğlenceli ve yemekli bir ağırlama" yazıyor ama sanırız yapımcılarımız olaya el atarak ya da zaten yarışmacıların bununla ilgilenmeyeceğini bilerek olayı yemekte yoğunlaştırmış hatta safi yemek vermiş programa başka bir halt yok. Ah bu Vox'ta böyle miydi :)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
benim favorim naim :mrgreen::saddam:

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O yarışmacılar gideli 2 hafta oldu...:D

zhe zhe :D:D

bu muydu naim?

B7EEC_PIC_0044_(600_x_450).jpg

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
İlk başlarda bu programa saçma diyordum sonra devamlı izler oldum. ilk izlediğim haftada bu Nika'nın haftasıydı :D kız tam bir mal çünkü yemeğe olduğu gibi margarini koydu ben şaka yapıyor sandım ağzım açık kaldı kapağı kapatınca :D Ama kızın fiziğe güzelliğe laf yok.