Yedek kulübesindeki milyoner kim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Galatasaray’da Steaua Bükreş maçı sonrası yapılan operasyonla Kayseri’de yedeğe çekilen Lincoln özel sözleşmesi gereği kayba uğramadı. Sambacı, kulübede otursa da, oynasa da yıllık 2.5 milyon euro alıyor.

Cim-Bom’da geldiği günden beri hayal kırıklığı yaratan Cassio Lincoln, Steaua Bükreş maçı sonrasında yapılan operasyonla Kayseri deplasmanında 90 dakika kulübede oturtuldu. Ancak Brezilyalı yıldız verilen kulübe cezası yüzünden hiçbir kayba uğramadı.

Çünkü Lincoln, ilk 11’de sahaya çıkıp oynasa da, Kayseri maçında olduğu gibi kulübede otursa da, Feldkamp’ın yaptığı gibi kadro dışı bırakılsa da yine aynı parayı kazanıyor. Sambacının, Galatasaray’a gelirken hazırlattığı özel sözleşme sayesinde yıllık 2.5 milyon euroluk ücretinin tamamını garanti olarak aldığı, bunun nedeninin de maç başına anlaşma yapılmamasından kaynaklandığı öğrenildi.
Schalke’den, Galatasaray’a transfer olurken, sözleşmesine bu şartı koyduran ve ücretinin yarısı karşılığında, ‘Maç başına anlaşma’ teklifini reddeden Lincoln’ün, böylece tüm ücretini garanti altına aldığı belirlendi.

Yerli oyuncularla yapılan mukavelelerde, alacakları ücretin yarısını garanti eden, diğer yarısını ise oynadıkları maç başına 10 ile 30 bin euro üzerinden bölen sarı-kırmızılılar, Lincoln’ü transfer ederken bu şartı uygulamadı. Üstelik Lincoln, 4 yıl için alacağı toplam 10 milyon euroluk ücretin önemli bir kısmını peşin olarak istedi ve bu para hesabına yatınca sözleşme imzaladı.
Geçen sezonki ücretinin tamamını peşinat olarak alan Lincoln’ün bu durumu, zaman zaman takımda da sorunların yaşanmasına neden oldu. Bütün bu fedakârlıklar yapılırken bir de bunun üstüne Lincoln’ün hayal kırıklığı yaratan performansı ve vurdumduymaz tavırları da eklenince, futbol şubesi çaresiz kaldı.

Yönetim düğmeye bastı

Steaua Bükreş maçında yaşanan şokun ardından düğmeye basan idareciler, Teknik Direktör Skibbe’den gerekenin yapılmasını istedi. Skibbe, Kayseri’de Lincoln’ü yedek bıraktı, hatta ihtiyaç duyulan dakikalarda bile oyuna almadı. Ancak bu operasyonun da Galatasaray’a bir faydası olmadı. Lincoln oturduğu yerden kazanmaya devam etti.

kaynak:MARATON - Spor Haberleri

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bide bizim carlosa laf ettiler ilk geldiklerinde. carlosmu daha faydalo lincoln mu?
her yönüyle carlos tabiki

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Kaptan yapsınlar belki gaza gelir o zaman :D

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kurtulmanın yollarını arıyoruz geçen sene nasıl olurda getiririz bu adamı derken.. takıma zarar veriyor yönetim neyapacak hakkaten merak konsu

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ribery İçin de öle dediler adam gitti simdi dünyanın en iyi futbolcusu.

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yok canım lincoln alexten iyi alex'e 10 basar diyen arkadaşlar için kapak siparişi verilir :D

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Yok canım lincoln alexten iyi alex'e 10 basar diyen arkadaşlar için kapak siparişi verilir :D

Beklenen insan ve beklenen yorum geldi :) Bakalım cevap ne zaman gelecek ''Doesluck'tan'' heheheehe :D Bayılıyorum sizin atışmalarınıza Erol kardeşim...

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ben atışmıyorum.Gerçekleri yazıyorum geçen sene geldiğinde ne diyorlardı.Şimdide konuşabiliyorlar mı?Bu konuda

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya alexte ilk sene oynamamıştı Fenerbahçeli arkadaşlar iyi hatırlarlar.Ama sonraki senelerde bizde kabul ettik Galatasaraylı olarak evet alex iyi futbolcu.Lincolne gelnce ben alex kadar profesyonel olduğunu düşünmyorum çok nazlı çok darılgan bir yapısı var zarar verecek bize o yüzden gönderilmeli ;)

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6

sezon daha yeni başlıyo, fazla heyecanlanmamanı öneririm. o adam şaracaoğlunda fenere 2 tane attıysa, isterse hiç çıkmasın o kulübeden, bizlik bi sıkıntı yok, dolayısıyla rakip takım taraftarlarının tavuk misali bi taraflarını zorlamasına gerek yok

likable06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sezon daha yeni başlıyo, fazla heyecanlanmamanı öneririm. o adam şaracaoğlunda fenere 2 tane attıysa, isterse hiç çıkmasın o kulübeden, bizlik bi sıkıntı yok, dolayısıyla rakip takım taraftarlarının tavuk misali bi taraflarını zorlamasına gerek yok
kendini fazla kaptırma nyoo. Düzgün yorum yaz. Lincoln ne zaman 2 tane attı saraçoğlunda:turned: O atsa atsa kendini boğaziçi köprüsünden atar güldürmeyin beni...

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
''m1903'' benim de uzmanlık alanım konuyla ilgisiz mesajları silmektir ;)
''erol_1982'' kusura bakma senin kabahatin yok mesajın arada gümbürtüye gitti affola... :)

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Uzmanlık alanından bir girerdim tam girerdim şimdi ya neyse hayırlısı. Ne tarafınıza görede ilgisiz buluyorsunuz mesajlarıda bir anlasam.

likable06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uzmanlık alanından bir girerdim tam girerdim şimdi ya neyse hayırlısı. Ne tarafınıza görede ilgisiz buluyorsunuz mesajlarıda bir anlasam.
ya beyler ne tartışıyosunuz. m1903 tartışma bence gereksiz olur ya şu mübarek ayda birbirimizi kırmayalım:D Ben de tam cami hocasına döndüm:mrgreen: Hepimiz kardeşiz:D:D Ama şampiyon Fenerbahçe:D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
hişşş :D

kılıcı çekerim bakın :D

kırmayın birbirinizi askere gidiyorum ben.

başlık açın :d kışladaki milyonluk adam kim diye ;)

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Tamamdır Troy abi herşey kontrol altında ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...