Soru Yazılım İçin Pivot Özellikli Monitör Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

vultejatri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar, günümün 13-14 saati bilgisayar başında geçtiğinden (oyun oynamıyorum hz ve ms önemli değil) göz yormayan ve pivot özellikli bir monitör arıyorum. Şimdilik attığım modeli almayı düşünüyorum ama çekincelerim var bazı yabancı forumlarda renk doğruluğu yeterli değil vs. yazılar gördüm ama beni ne kadar etkiler bilemiyorum. Ek önerileriniz varsa onları da alabilirim. Aklımdaki Monitör: DELL P2419H

vultejatri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cevap için teşekkürler bu modeli daha önce inceledim aslında ilk önce bunu almayı düşünüyordum fakat birkaç yorumda çerçeve kalitesiz renk doğruluğu iyi değil vs. yazmışlar o yüzden vazgeçmiştim fakat siz kullanıyor musunuz kullanıp önerirseniz alabilirim. Daha önce hiç MSI monitör kullanmadım o yüzden bilemiyorum kalitesi nasıl.

barisprlk0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
aoc 24g2u 144hz modelini kullanıyorum aşırı memnunum sorun varsa sorabilirsin

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Cevap için teşekkürler bu modeli daha önce inceledim aslında ilk önce bunu almayı düşünüyordum fakat birkaç yorumda çerçeve kalitesiz renk doğruluğu iyi değil vs. yazmışlar o yüzden vazgeçmiştim fakat siz kullanıyor musunuz kullanıp önerirseniz alabilirim. Daha önce hiç MSI monitör kullanmadım o yüzden bilemiyorum kalitesi nasıl.
Bu fiyat bandında kötü yorumu olmayan ürün yoktur illaki birkaç kötü yorum çıkacaktır bu beklenti ile alakalı bir durum. Bu fiyat bandında öyle %95 DCI-P3 gamutunu destekleyen bir ürün bulamazsınız zaten. Fiyatına göre iyi bir ürün olduğunu söylebilirim.