Öneri Yazılım için laptop önerir misiniz?

dwooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba yönetim bilişim sistemleri bölümünü kazandım. Derslerde kullanmak amacıyla 20-30k bandında laptop arıyorum. Hafif sessiz ve ince olursa sevinirim. Evde masaüstü sistemim olduğu için hiç oyun oynamayacağım. Sadece okul içinde ders amaçlı kullanacağım. Bu bağlamda önerilerinizi bekliyorum.

dwooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok pahalı değil mi o oyun da oynamayacak
ben de aynı fikirdeyim hocam. evde 4070superli sistem var oyun oynamak istersem. benim derdim derslerde vesaire sessiz çalışacak hafif bir alet olması elimde. sizin bir öneriniz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok pahalı değil mi o oyun da oynamayacak
ben de aynı fikirdeyim hocam. evde 4070superli sistem var oyun oynamak istersem. benim derdim derslerde vesaire sessiz çalışacak hafif bir alet olması elimde. sizin bir öneriniz var mı?

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,797
30K limit vermişsin, ben o fiyata alabileceğin en iyi pcyi sunuyorum.

aynı fiyata sırf daha hafif diye düşük donanımlı pc almak bana göre değil. ben elimdeki para ile en iyisini alma taraftarıyım.

Ctrl+aLT+Del

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

ben gündüz de biraz baktım sizi görünce de... photoshop ve ıllustrator programlarını kullancak mısınız?

dwooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben gündüz de biraz baktım sizi görünce de... photoshop ve ıllustrator programlarını kullancak mısınız?
hocam inanın hiç bilgim yok. bölüm derslerinde kullanılacak mı bilmiyorum. ama zannediyorum ki o işleri evdeki masaüstü sistemim ile de halledebilirim gerekirse. o nedenle laptopu o amaçla kullanmayacağım diyebilirim.

hocam inanın hiç bilgim yok. bölüm derslerinde kullanılacak mı bilmiyorum. ama zannediyorum ki o işleri evdeki masaüstü sistemim ile de halledebilirim gerekirse. o nedenle laptopu o amaçla kullanmayacağım diyebilirim.