Yazılım için APU bilgisayar toplama tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
Yazılım amaçlı bir APU sistem toplamak istiyorum. Photoshop gibi çizim programlarını ve IntelliJ, Phycharm gibi IDE'leri kaldıracak güçte olması benim için yeterli. Sistemle neredeyse hiç oyun oynamayacağım. Ayrıca bütçem kısıtlı.
Topladığım sistem bu;
Pc Toplama Sihirbazı
Mümkünse yukarıdaki sistemin bütçesini aşmayacak şekilde sisteme eklemek istediğiniz veya değiştireceğiniz bir parça varsa lütfen belirtin. Şimdiden teşekkür ederim.

MehmetAhmetSen

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Merhaba.
Yazılım amaçlı bir APU sistem toplamak istiyorum. Photoshop gibi çizim programlarını ve IntelliJ, Phycharm gibi IDE'leri kaldıracak güçte olması benim için yeterli. Sistemle neredeyse hiç oyun oynamayacağım. Ayrıca bütçem kısıtlı.
Topladığım sistem bu;
Pc Toplama Sihirbazı
Mümkünse yukarıdaki sistemin bütçesini aşmayacak şekilde sisteme eklemek istediğiniz veya değiştireceğiniz bir parça varsa lütfen belirtin. Şimdiden teşekkür ederim.
5000 paran var neden APU sistem topluyorsun?

Reaksiyon puanı
0

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Kardeş 5k ya 1660'lı sistem alırsın.
Oyun oynamayacak birisine 1660 sistem önermek neden?

Acelen yoksa yıl sonuna doğru 4. nesil APU işlemciler gelecek. 6 çekirdek ve 8 çekirdekli modelleri olacak. Onlardan iyi bir sistem toplayabilirsin. Şimdi toplaman gerekiyorsa bir sistem hazırlayabilirim.

Reaksiyon puanı
0
Oyun oynamayacak birisine 1660 sistem önermek neden?

Acelen yoksa yıl sonuna doğru 4. nesil APU işlemciler gelecek. 6 çekirdek ve 8 çekirdekli modelleri olacak. Onlardan iyi bir sistem toplayabilirsin. Şimdi toplaman gerekiyorsa bir sistem hazırlayabilirim.
Sanırım 4. nesil APU işlemcileri bekleyebilirim ancak piyasaya gelince fiyatı nasıl olur acaba?

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Daha iyi bir öneriniz varsa alabilirim. Sistemle oyun oynamayacağım sadece yazılım amaçlı.
Grafik tasarım yapmayacak mısın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AlteredTech

Monitör olarak bu daha iyi.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
0
2000 TL civarında iyi modelleri olacak ki ekran kartı almayacağınız için işlemciye 2-2.5 K civarında bütçe ayırabilirsiniz bu sayede.
Alternatif olarak bir sistem toplayabilir misiniz rica etsem? APU veya değil fark etmez. Yukarıda belirttiğim şekilde beklentilerimi karşılasa yeter.