Yazılım Alışkanlıklarınızı Ölçün

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

snra

Profesör
Yazılım üzerine kurulu sosyal ağ benzeri bir site olarak tanımlayabileceğimiz Wakoopa sayesinde en sık kullandığınız yazılımları görüp kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Adı biraz garip olsada hoş bir logoya sahip olan Wakoopa, yüklenen minicik bir yazılım aracılığıyla kullandığınız yazılımları izliyor ve daha sonra her türlü istatistiki bilgiyi grafikler eşliğinde size sunuyor. Arkaplanda sürekli çalışan yazılım fikri bazılarına nahoş gelebilir fakat denediğimizde performansa etkisinin sıfıra yakın olduğunu gördük.


Biz de yeni üye olduğumuzdan pek bir bilgi yok tabii

Wakoopa'da yalnızca kendinizle ilgili bilgiler değil, diğer kullanıcılarla ilgili verileri de görebilirsiniz. Gizliliğine düşkün olanlar için profili kapatma ya da yalnızca arkadaşlar tarafından görülebilme seçenekleri mevcut.

Şimdilik sitede pek fazla arkadaş bulabileceğinizi sanmıyoruz ancak üye olduktan sonra, oluşturduğumuz ShiftDelete.Net grubuna dahil olduğunuz takdirde sitemizin diğer ziyaretçileriyle kaynaşabileceksiniz. Grubumuza katılmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi İçin: Wakoopa
Yazan: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net
 

o_asy

Doçent
Kimine göre gereksiz kimine göre denemeye değer. :) Bilgi için teşekkürler emeğine sağlık.
 

Zibi$

Profesör
Yazılım üzerine kurulu sosyal ağ benzeri bir site olarak tanımlayabileceğimiz Wakoopa sayesinde en sık kullandığınız yazılımları görüp kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Çok saçma. Ben mesela sürekli "Amcap" açıyorsam ne olucam kameraman mı :uvv:
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
ilginç olduğu doğrudur ama gereksizlik konusunda biraz insaflı davranalım :D

mesela kimler ne kullanmış, yazılıma tıklıyorsunuz hem en yeni bilgileri alıyorsunuz ve çok ilginç istatistiklere ulaşabilirsiniz.
 

mdkbet

Profesör
başkalarının ne kullandığını merak edenler için güzel olabilir
ama insan kendini bilmezmi canım ? saf mıyız biz ne kullandığımızı bilmeyelim
(henüz programı denememiş biri olarak böyle düşünüyorum :) )
 

Son mesajlar

Üst