Yazıcılar arasında kararsız kaldım !

Bu konuyu okuyanlar

maviakrep34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aklımda bir sürü yazıcılar kararsız kaldım.Yazıcıyı aldığım gibi 400-450 sayfa kadar çıktı almam lazım ona göre bol mürekkepli bir şey lazım aklıma gelen bitmeyen mürekkepli yazıcılar fakat acaba bir süre sonra orijinal olmadığı için sorun çıkarır mı malum vizeler yaklaşıyor ve epey not çıkarmam lazım.(yazmayı hiç sevmem:d ayrıca üniversite etrafındaki copycilere aşırı gıcık oluyorum)
http://www.bitmeyenkartus.com.tr/EP...EMLI-1-Sayfa-Renkli-Baski-002-TL,PR-1670.html
bunu mu alsam max bütçem 250 tl
veya http://www.bitmeyenkartus.com.tr/Epson-UYUMLU-Kolay-Dolan-Kartuslar,LA_177-2.html normal bir yazıcı alıp böyle bir şeyle doldursam mı?
markalar olarak şuan epson ucuz ve iyi gibi geldi ama canon veya hpde olabilir tavsiyelerini bekliyorum iyi günler

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Renkli çıktı almıyacaksanız tonerli laserjet yazıcı alın derim.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bende Epson Dx 4050 var 7 sene oldu alalı.
Bu Kartuşlardan kullanırım yıllardır.Çokda memnunum.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bu dolum kartuşlardan almıştım aliexpress.com'dan görebildiğim kadarıyla türkyedekilerden pek farkı yok. epson 425w üzerinde bir süre kullandım ancak bir kartuş akıttı şimdi mavi kartuşu hiç bir şekilde görmüyor. yerine başka bir dolum kartuşu aldım onuda görmyor yani yazıcı bozuldu.

xerox marka en ucuzundan lazer yazıcı aldım orjinal toneri ile dolum kartuş arasında çok az fark oluyor fatura yazdırdığım için renkli çıktıya ihtiyacım yok bu yüzden sorunumu çözmüş oldu.

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu yazıcıya benzer bir tane beğenmiştim bunun fiyatı daha uygunmuş teşekkürler

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
şu makine nasıl? chipsiz, fiyatı da uygun gibi
baskı sayısı daha fazla, daha ekonomik
hiç kullanan var mı?

Dragun0v

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim sana söyleyebileceğim tek yorum , A B C yazıcısının özelliği miş omuş bumuş hiç bakma onlara. Ortalama hepsi aynı , sadece hangisinin kartüşü ucuz ona bak. Adam ucuz yazıcı alıyor 150 tl ye kartüş 75 - 50 tl , ne anladık bu işten.

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
markası şu olsun bu olsun derdim yok ;)
kartuşunun piyasada bulunması, ücreti, çipsiz olması, garantisi bir de baskı sayısına göre karar vermeye çalışıyorum
almışken senelerce de kullanmak istiyorum

arkadaşın önerdiği makinelere de baktım
galiba aşağıdakini alacağım
yukarıdaki mesajda link eklemeyi unutmuşum :D
http://www.vatanbilgisayar.com/hp-c...yici,-fotokopi/productdetails.aspx?I_ID=45785

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kesinlikle kartuş araştır ona göre makine al.. HP var bende boş duruyor.. Kartuşun seti 90 tl.. Makineyi alıp kartuşlarını söküp aksamını hurdacıya versem sanırım aynı paraya gelir kartuşlar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence epson expression home xp 202 al derim çok kullanışlı yeni mal .. kartuşu kolay kolay bitmiyor

anaflaksi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam dostum sana bizzat kullandığım Epson SX435 u tavsiye ederim.

ChuckyS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hp advantage 2060 deneyebilirsin bende var çokda kullanışlı. en fazla 150 tl dir

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
170 liraya P1102w aldım. Toneri bitti. Orjinal toner almak için fiyat baktım 185 lira :D

ChuckyS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabbi ki hp advantege 2060 al bence hem fiyat uygun daha öncede demiştim yazıcı tarayıcı fotokopi 3ü1 yerde hemde ucuz kardeş bende onu al herşeyi avantajlı :)