Yazıcı Driver Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar bir yerden kullanmam için yazıcı verdiler cd si falan yok. veren kişide hiç kullanmamış. Markası Canon pixma mp210 . Driverını idnirmek için sitesine giriyorum ve indiriyorum fakat bilgisayara kurdugumda hiç bir programı gelmiyor. Başlat->tüm programlar->Canon kalsörüne tıkladığımda ise beni oku.txt ve uninstal görünüyor sadece. Ne yapmalıyımacaba? Birde İşletim Sistemim Win7 32 bit ama şu an Orjinal değil diye uyarı veriyor. Onunla bir ilgisi olabilirmi acaba?
Şimdiden Teşekkürler

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Başlat, aygıtlar ve yazıcılar kısmında, kurduğun yazıcı görünüyor mu?

Görünüyorsa eğer, varsayılan yazıcı, kurduğun yazıcı mı?

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zaten birde denetim masasından Yazıcı ekleden de eklemiştim ama. Evet görünüyor ve varsayılan yazıcı ama şöyle bir durum var içinde hiç kartuş yok ve bende şimdilik sadece tarayıcı özelliğini kullanmak istiyorum.

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sürücü haricinde ayrıca tarayıcı özelliğini aktif edebilmek için software kısmındaki programlarıda kurman gerekebilir C=

http://usa.canon.com/cusa/support/c...ixma_mp_series/pixma_mp210#DriversAndSoftware

Evet software kısmından tarayıcı programını indridim ve kurdum deneme taraması yapacaktım ama

"ScanGear"
"Tarayıcıyla iletişim kurulamıyor.Kablo bağlantısı kesilmiş yada tarayıcı kapatılmış olabilir.Durumu kontrol edin tarayıcı sürücüsü kapatılacak"

diye hata veriyor. ama yazıcı şu an açık fakat kartuş ışıklar ve bir üçgenin içinde şimşek işareti bulunan uyarı ledleri yanıp sönüyor .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben canon yazıcı kullanıyorum driver ı yükledim kurdum fakat ne yazıcı olarak görünüyor ne de yazıcı pc yi tanıyor napmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar. canon MF4780W model yazıcımın drivırını internetten yükledim. Ama bilgisayarıma kuramıyorum.
Bu konudayardımcı olabilirmisiniz?