Soru Yaypel Neden Ucuz?

Bu konuyu okuyanlar

Mellat36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
yaypel diye biryer var sitesi ve mağazası var neden bu kadar ucuz ben iphone 7 cihazımı 3 milyara satıp 2 milyara iphone x ve tablet almayı düşünüyorum neden bu kadar ucuz bu telefonlar?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
ne gibi bir dolandırıcılık hocam. elden teslimle nasıl dolandırıcılık yapıyorlar
Demek ki bir şey var ki iphone 7 nizi satıp hem x hemde tablet alabiliyorsunuz. Büyük ihtimalle çakma, yan sanayi filan satıyorlar.

Mellat36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Demek ki bir şey var ki iphone 7 nizi satıp hem x hemde tablet alabiliyorsunuz. Büyük ihtimalle çakma, yan sanayi filan satıyorlar.
Çakma olsa çok kolay anlaşılır. en kolay yöntemi alt kısım kalınsa çakmadır. Yan sanayi iphone nasıl satacaklar hocam öyle birşey yokki. ekranları vs yansanayi ama ben çok sorun etmem onu. Çakmaysa anlarım zaten en kolayı arayüz kasar. elden almayı düşünüyorum

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Çakma olsa çok kolay anlaşılır. en kolay yöntemi alt kısım kalınsa çakmadır. Yan sanayi iphone nasıl satacaklar hocam öyle birşey yokki. ekranları vs yansanayi ama ben çok sorun etmem onu. Çakmaysa anlarım zaten en kolayı arayüz kasar. elden almayı düşünüyorum
Yan sanayi olmasa bile çakmadır. Gelirler verirler sonra kaçarlar. Çakma olduğunu anladığında ise iş işten geçmiş olur. Bilindik siteler dışındaki yerlerden almanı tavsiye etmem.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Dolandırıcılar o kadar iyi oldular ki işlerinde master oldular. Sen o olayın büyüsündeyken adam kaçmış olur senin elinde de bozuk mal kalır. :)

Mellat36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yan sanayi olmasa bile çakmadır. Gelirler verirler sonra kaçarlar. Çakma olduğunu anladığında ise iş işten geçmiş olur. Bilindik siteler dışındaki yerlerden almanı tavsiye etmem.
Çakma olduğunu anlarım hemen hocam. çok kolay anlaşılır çakma olduğu. hiç çakma iphone görmedinizmi? gerçeğiyle çok kolay ayırt ediliyor. Biryere kaçamazlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolandırıcılar o kadar iyi oldular ki işlerinde master oldular. Sen o olayın büyüsündeyken adam kaçmış olur senin elinde de bozuk mal kalır. :)
Bozuk mal olduğunu bilerek alacağım zaten hocam.