Yayın platformaları için

Bu konuyu okuyanlar

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
8mb upload sizce yeterlimi ilk sorum bu ikinci sorumda çift bilgisayarlı yayın nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim dostlar sadece yayın yapacak sistemin ortlama sistem gereksinimleri neler olmalıdır elimde bir pc var ana ikincibir pc daha var eskiden kalma ddr2 8gb ramli bir kasa 500w psu var 80 plus 750gb harddsikli ssd ekledim ama işlemcisi çift çekirdek o işlemciyi q9550 yada 9650 ile değiştiricem bu sistem sizce yeterli olur mu ekran kartı yok dlive başılıycam birde youtubeye başlıyıcam bu pc dışında suanda kullandığım 8.nesil intel i3 bir sistem var bu iki sistem beni sırtlar gibi görünüyor ama şuan aklıma takılan şey çift sistem ile nasıl yayın yapılıyor nasıl organize ediliyor onu bilmem çok gerekli

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
şimdi bir ekran kartı şart ve çift monitör için 1 bilgisayar lazım 2 bilgisayarlı nasıl oluyor bilmiyorum ilk 2 hdmi girişi lazım yoksa hdmi çoklayıcı lazım onun da linkini aşağı bırakıyorum
ve 2 monitör de hdmi olması lazım ve 2hdmi kablosu lazım hdmi kablolarını monitöre takıyorsun sonra hdmi kablolarını pc ye takıcaksın sonra bildirim yerine geliceksin yansıta tıklıcan
uzat diye bir yer var ona tıkla 2 monitör hazır olucak

Son düzenleme: