Yaşasın Darbe Olmuş

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
ordu_goreve2.jpg

ordu göreve pankartını açanlardan kastınız resimdekilerse
onlar akdf denilen turk solu dergisinin ne idüğü belirsiz gençlik gruplarından biri..
meşhur olma adına yapılan bi hareket 2 de bir tekrar edip meşhur etmeyin şu provakatörleri..

Sen Resimleri karıştırdın... o gençlerden zaten bir cacık olmaz :4:

Benim bahsettiğim ordu göreve pankartı altında dolaşan Kendini çağdaş aydın diye takdim eden YÖK başkanları Rektörler Profösörler...
Bunlar da darbe yapmaz planlamaz demeyin... Yunanistan da Glasyo yapılanmasının 1 numarası bir Profösör dü...

ordugoreve2.jpg

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Sen Resimleri karıştırdın... o gençlerden zaten bir cacık olmaz :4:

Benim bahsettiğim ordu göreve pankartı altında dolaşan Kendini çağdaş aydın diye takdim eden YÖK başkanları Rektörler Profösörler...
Bunlar da darbe yapmaz planlamaz demeyin... Yunanistan da Glasyo yapılanmasının 1 numarası bir Profösör dü...

ordugoreve2.jpg

tamamda bi ara bu Turksolu bi almanak sıkıştırmıştı elime..
biraz inceledm , bunlar eski istanbul üni. si rektörünü sevmiyorlar..
bu Türlksolunun simgeleşmiş intihar eden bi muhabiri var.. onunla birlikte aynı tipteki öğrencileri İstanbul üniversitesinden atan rektördür...
ozamanlarda olan istanbul-Ankara hariç 2 cumhuriyet mitingine katılmıştım..
Mitingdeki ana slogan ne şeriat ne darbe tam bağımsız Türkiye idi..
şu yukardaki resim tesadüf olabilir kasıtlı olabilir bilmiyorum ama
bir hata var
organizasyonu yapanların o pankartları gördüğünde indirtmeleri lazımdı..

neyse dahada uzatmayalım :)
teknolojiye yönelelim :turned:

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir de cumhuriyete karşı sivil darbe var onu nasıl mizahlaştıracağız bakalım, hiç yüzümüz kızarmadan:huh:

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Gündemimize DARBE kelimesini tekrar Sokan Zihniyeti Milyonlarca Küfürüm var . Bu Millet Olarak Herkesi etkiler . DARBE Söylentisi olan ülkeye Yurtdışından yatırım gelmez , Hiç Bir Şirket Bu Topraklarda yatırım yapmaz , Para'larını Bu Piyasadan El konulma ihtimaline göre Geri Çekilir . 1 Dolar Bırakmaslarsa ülkede Dolar inanilmaz Fiyatları Fırlar Buda İhracatçıyı Dibine Dinamit koymakla aynı şey . Esefle Kınıyorum bu Ülkeye Barış ve Huzur Gelmesini istemeyen Kanı Bozuk Şerefsizlere.! Bu Millet Elbet Hesab Soracaktır Sizden Değilse Bile Çoçuklarınızdan Çıkar .!

İşte Bu Sonuna Kadar Katılıyorum.Darbeyi Oyun Haline Getirenleride Sonuna Kadar KıNıyorum...!!

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ordu Göreve Diyenlere DE Bi Çift Sözüm Var..! ORDUNUN GÖREVİ SAVAŞMAK!!!

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ordu Göreve Diyenlere DE Bi Çift Sözüm Var..! ORDUNUN GÖREVİ SAVAŞMAK!!!

benimde sana bir çift lafım var... ordunun görevi savaşmaktan evel cumhuriyeti korumaktır. üstelik bunu ben değil TSK İç Hizmetler Kanunu 35.maddesi söylüyor... Önce cumhuriyeti koruma, sonra savaş sanatı...

Madde 35 - Silahlı Kuvvetlerin vazifesi; Türk yurdunu ve Anayasa ile tayin edilmiş olan Türkiye Cumhuriyetini kollamak ve korumaktır.

Madde 36 - Silahlı Kuvvetler, harb sanatını öğrenmek ve öğretmekle vazifeli- dir. Bu vazifenin ifası için lazımgelen tesisler ve teşkiller kurulur ve tedbir- ler alınır.