Yaşar Nuri Öztürk nişanlandı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,324
Yaşar Nuri Öztürk kiminle nişanlandı?

33327.jpg

Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in programında canlı yayında Türk Sanat Müziği sanatçısı Nazlı Kanaat ile nişanlandığını açıkladı

Her cuma Show Tv'de Saba Tümer'in programında ekranlara gelen Yaşar Nuri Öztürk bugün canlı yayında herkesi çok şaşırtan bir açıklamada bulundu.

Programın daha başında Saba Tümer'in Yaşar Nuri Öztürk'ün parmağındaki yüzüğü farketmesi üzerine Öztürk nişanlandığını açıkladı.

Yaşar Nuri Öztürk Türk Sanat Müziği sanatçısı Nazlı Kanaat ile 14 Şubat'ta nişanlandı.

AAA SKANDAL!

Hiç bir şeyden habersiz Yaşar Nuri Öztürk ile sohbet eden Saba Tümer, Öztürk'ün parmağındaki yüzüğü görünce şoke oldu. Ünlü sunucu eline yüzüğü aldı ve içindeki ismi okumaya çalıştı. İsmi gören Tümer, "Aaaa skandal... Gerçekten mi Hocam? Duydunuz mu çocuklar?" diye tepki verdi.

Daha sonra kalkıp Yaşar Nuri Öztürk'ü öpen ve tebrik eden Tümer şaşkınlığını gizleyemedi. İşte aralarında geçen diyaloglar;

BENİMLE ZAMAN GEÇİREN ADAM HEMEN EVLENİYOR

Yaşar Nuri Öztürk: Ben sana demedim mi şahitliğe hazır ol diye. Biz de boş laf yok. Darısı senin başına.

Saba Tümer: Ayy Hocam benimle zaman geçiren adam hemen evleniyor. Kameramanlardan bekar olan var mı? 6 ay düzenli programa gelin evlenirsiniz.

Yaşar Nuri Öztürk: Sevgililer Günü'nde nişanlandım.

Saba Tümer: Sayın seyirciler şoktayım. Hocamız Sevgililer Günü'nde hiç çaktırmadan Türk Sanat Müziği sanatçısı Nazlı Kanaat ile nişanlandı.

Yaşar Nuri Öztürk: Yakında seni de böyle alkışlayalım darısı başına. Bizim ki 3-4 aylık bir şey. Yıldırım aşkı sayılabilir.

NASIL TANIŞTILAR?

Saba Tümer:Nazlı Hanım'ı siz şarkıları mı dinliyordunuz sadece?

Yaşar Nuri Öztürk: Ben sadece şarkılarımı dinliyordum. Tanımıyordum.

Saba Tümer: Önce resmine bakıp mı tıklanız internette doğru söyleyin.

Yaşar Nuri Öztürk: Tabi ki ses... Ben burda dedim zaten en güzle okuyanlardan biri. Ben bunu sürekli dile getirince o benim numaramı bulup teşekkür etti. Benden ondan sonra konuştum, karıştırdım. Ben bırakırmıyım öyle sordum her şeyi... İrdeledim... Bir baktım ki sonra bekar.

MİDEMDE KELEBEKLER UÇUŞTU

Saba Tümer: Nişanlanmaya ne zaman karar verdiniz? Bu benim evleneceğim kadındır diye ne zaman söylediniz.

Yaşar Nuri Öztürk: Ben onun bekar olduğunu öğrendiğimde bu his bende oldu. Kelebekler oldu midemde. Ondan sonra takip ettim hadiyesi. Ben bırakır mıyım?

NASIL EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Saba Tümer: Nasıl evlenme teklifi ettiniz?

Yaşar Nuri Öztürk: O kadar ayrıntıya girme. Evlenme nasıl teklif edilir? Gayet güzel ettim. Çocuksu şeyler yapmadım. Gayet aklı başında bir şekilde teklif ettim. Açık açık söyledim. Önce sesinize sonra size aşık oldum dedim.

kaynak

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
biz bu sene de bekar gezelim

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Bi kadına bi yaşara baktım ımh olmamış

Reaksiyon puanı
10,324
sosyete virüsünü kapan iflah olmuyor bi daha!:laugh:

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
NAZLI%20KANAAT.jpg

Hatun güzel amma hocada romantikmiş hee 14 şubat vay nenemm . Biz çiçek sepetinden gelen 2 güle talim pehh

Son mesajlar