Yarı brick telefon

Bu konuyu okuyanlar

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Telefon telefoncuda alinca deneyecegim
Telefon bozulmadan once denemistim yine mavi kirmizi yesil ekran cikmisti galiba
Emin degilim

fastboot açılış yöneticisidir (bootloader) ve bozulması çok zordur.
fastboot modda ekranda bişey yazmayabilir, komut satırından "fastboot.exe devices" komutunu çalıştırdığınızda ekrana aşağıdaki gibi bir yazı çıkması lazım.

root@darkstar:~# fastboot devices
0123456789ABCDEF fastboot

mustihk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
fastboot açılış yöneticisidir (bootloader) ve bozulması çok zordur.
fastboot modda ekranda bişey yazmayabilir, komut satırından "fastboot.exe devices" komutunu çalıştırdığınızda ekrana aşağıdaki gibi bir yazı çıkması lazım.

root@darkstar:~# fastboot devices
0123456789ABCDEF fastboot
Sağol tesekkurler

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Ama
tElefon yine boyle olmustu telefoncu rom atti telefon calisti .simdi yine bozuldu yine ayni romu attim olmadi diyor. Acaba cok yine brick oldugu icin mi
Stock romun çalışmaması için üst üste 2-3 kez stock rom kurmaya çalışırken telefonu pc e bağladığınız kablonun yerinden çıkması,pc nin kapanması gibi stock rom kurarken işlemin yarıda kalması gerekiyor. Bu olaylar üst üste olursa anakart bozuluyor. 2.defa stock rom yükleyişinde olacak iş değil. Yarı brick in iki çözümü var hocam biri alternatif
-Stock rom atmak
-Stock rom atınca yine açılmıyorsa ya netten başka bir stock rom indirip denemek o da olmuyorsa anakart değişimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem 2g rom var hem de 616 mb rom arasindaki fark nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefoncuda anakart degisimi dedi ben inanmadim adamlar hard brick tamir ediyo yari brick mi edilmez
Bu dediginiz olmazsa?
büyük ihtimal biri 616 mb olan rar şeklinde arşivlenmiştir

Son mesajlar