Yardımınıza ihtiyacım var terkedildim resmen

mlion_11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncellikle günaydın ben 1.5 yil once bi kizi seviyodum bu kiz lise boyunca kimseyle cikmiyacagina Allah'a soz vermis yani 1.5 yil boyunca birbirimiz sevdik kiz benimle evlenme hayalleri bile kurmustu son zamanlarda kavga ettik ben engelledim sonra yine mesaj attim dedi eskisi gibi olamayiz sonra o atip pisman olup ozur diledi bnde gormezden geldim ve dün ben attım öyle seyler soyledi ki sıkıldım falan ve bende görüldü yapıp engelledim ben ise bunu pesimden nasıl kosturabilirim ki kostutursam intikam alacam yardımınız için teşekkürler !

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
İntikamlik ne var ki intikama ne gerek var daha doğrusu..niye peşinden kosturcaksin onu da anlamadım

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Allah'ım Milletin Derdine Bak;
Oğlum Bak GİT ...

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Peşinden koşup intikam alacağım diye onu kandıracam ayağına kendini paralayarak mı intikam alacaksın ? Sadece kendini rezil edeceksin, millet sana gülecek, eğlence malzemesi olacaksın. Bence başlamadan dön bu yoldan. Onun yerine git başkasını sev, umrunda olmasın. Sen onun peşinde oldukça kendini nimetten sayacak ama eğer umrunda olmazsa ne kadar önemsiz basit biri olduğunu anlayıp kendini değersiz ve hakarete uğramış hissedecek. Bırak millet düşünsün, sen dalgana bak ;)