Yardıma İhtiyacım Var.Yardım Edecek Elaman-ı Şahsiyet Varmı?

Bu konuyu okuyanlar

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Counter Strike 1.5 Varmış...Bunun Half Life'ınada Bot Atılıyormuş...Ben Kurdum Cs 1.5'i...Bot Atamadım...Birtürlü Yapamadım Sinirlendim Sildim...Ben Tekrar Bulur Kurarımda Bana Kurulumundan Bot Atımına Kadar Yardım Edebilecek Arkadaş Varmı Acaba ???

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam ben seni benim pcye bağlasam sen kendi pcinden doğru yapsan olurmu???

--- Mesaj Güncellendi ---

hocam ben seni benim pcye bağlasam sen kendi pcinden doğru yapsan olurmu???

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hocam cauntermı takılıyosun sen devir bf3 devri yav :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
[MENTION=64474]ozkanbey[/MENTION] , hocam yapma Allah aşkına, her gün bin tane torrent sitesinin üyeliği dağıtılıyor bunlar yasak değil, ben arkadaşa sadece google tag'ını verdim bu mu yasak oluyor. söyle rahatla konusunda aaaaaaaa.torrent diye isim paylaşanlar vardı onlara yasak değil, bize mi yasak oluyor

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hocam cauntermı takılıyosun sen devir bf3 devri yav :D

hocam ben deviri biliyorumda benim kücük kardeşime yüklicem oynasın diye counter'ıda unutalı bayağı oldu...abi diyor bu eski oyunu neden bana yükledin wolfteam'de kendimi geliştiririm ben diyor...bende hayır ben half life counter'ın botlarıyla mücadele ederek bu kadar iyi wolfteam oyuncusu oldum diyorum...işte half life'a bot kurcam kardeşimde kendini benim kendimi geliştirdiğim gibi half life'da geliştirsin istiyorum...sonra akcaz bf3'e wolfteam'e point black'e felan işte :D

--- Mesaj Güncellendi ---

arkadaşlar bizim pcye bağlanıpta half life'a bot atabilecek babayiğit varmı ki ???

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
@ozkanbey , hocam yapma Allah aşkına, her gün bin tane torrent sitesinin üyeliği dağıtılıyor bunlar yasak değil, ben arkadaşa sadece google tag'ını verdim bu mu yasak oluyor. söyle rahatla konusunda aaaaaaaa.torrent diye isim paylaşanlar vardı onlara yasak değil, bize mi yasak oluyor

Verdiğiniz tag torrent sitesine sayfasına yönlendiriyor. Korsan içerikli Torrent paylaşanları bildirdiğiniz takdirde gerekli işlem yapılır.

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadşalar şimdi bana yardım edebilecek arkadaş varmı bilgisayarıma hemen bağlayacam kendisini girecek pc'ime kuracak...yüklicek vs vs...??? :):):)

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Siz bf3 diyorsunuz ama bana hiçbir fps oyunu Counter Strike:Source kadar zevk vermiyor. :)

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam ben yardım istiyordum yardımdan nerelere geldiq yaw :):)

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
beyler bf3 ü multi oynamayan bf3 ten bahsetmesin :D:D uçsuz bucaksız bir haritada yalnız 2 kişiyiz tankım ve ben ... Şiddetli bir çatışma sesi bam güm güm tık .. Sessizlik sessizlik GÜM! intahar saldırısı.. Üzerime uçağı sürdü şerrr*fsiz :D :D ne heyecan dolu bir aksiyon ahh :D

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Point Blankin Üstüne tanımam uzaman çavuş 1.kademe'deyim heralde böyle bişeydi yanlış hatırlamıosam :):)