Yardım edin!!! ödevim için lazım...

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
mrb arkadaşlar sizden yardım istiycem benim gibi olanlar bilir performans ödevi die bi şey çıktı ve her dersten alınıyo ben öbürlerini hallettim matematik hocamız daha yeni verdi performans ödevimizi ve konumda bölünebilme ebob ekok içinde asal sayılarda var bu konuyu hem anlatan anlatırken içine hikeyeler katan yani böle konuyu sanki canlıymış gibi anlatan kısaca mizahlı anlatım sergiliyecek bir şey olacak bildiğiniz siteler varsa link olarak bana verirmisiniz lütfen :):):)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
iiki okulu bitirmişşm bu ne böyle ya... ekok ebob bir gün pikniğe gitmişler töbe töbe :D

Özlem

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bence sayıları anlatan popüler bilim dergi ve kitaplarına bak. İçinde söylediğin konularla ilgili birşey var mıydı hatırlamıyorum ama Tübitak yayınlarından "Matematiğin Aydınlık Dünyası" adlı kitap çok güzeldir. Aynı dediğin gibi konunun içine çeker insaı. Bilim ve Teknik dergilerinden de faydalanabilirsin. Dvd vermişti geçenlerde bütün sayılarını içeren :)

spetan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) ödevmi dedin kaçınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Özlem dedi ki:
Bence sayıları anlatan popüler bilim dergi ve kitaplarına bak. İçinde söylediğin konularla ilgili birşey var mıydı hatırlamıyorum ama Tübitak yayınlarından "Matematiğin Aydınlık Dünyası" adlı kitap çok güzeldir. Aynı dediğin gibi konunun içine çeker insaı. Bilim ve Teknik dergilerinden de faydalanabilirsin. Dvd vermişti geçenlerde bütün sayılarını içeren :)

saol'un bakıcam:)