Yaptık bi hata nasıl kurtulucaz

Bu konuyu okuyanlar

İsmimyok22

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşalar merhaba öncekikle şunu söyliyim yaklaşık 2 ay önce annem babam istedi diye (ben de istemiştim) kürek diye bi spora başladım aga aşırı sıkıcı ve iğrenç bi spor bırakmak istiyorum günde 3 saatim gidiyor kurtulamıyorum zorla git diyolar yardım edin yeter artık ben futbol ile ilgilenmek istiyorum

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Neden zorluyorlar? Akıllarındaki düşünceleri nedir?

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
En büyük hatan bu olsun kardeşim

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Futbol dandik spor muş
Bu konuda gençlere hatta çocuklara tercih hakkı tanınmalı ama aşırı uğraşlar her zaman zarardır, bunu da yazayım not olarak. Bir de kişide spor anlayışı farklı olabilir... Bazılarımız kas yapmak, sağlıklı vücut yapısında olmak isteriz ve aynı zamanda boyumuzun uzun olmasını isteriz, bazılarımız dövüşe yatkındır, bazılarımız toplu eğlence oyunlarına meraklıdır gibi gibi.. Mesela ben bisiklet sürmeyi hala daha çok severim ama futbol basketbol oynama zamanım geçti :D Şimdiki aklım olsaydı dövüş sanatları ve vücut da çalışmak isterdim ama zamanında imkanlar kıt idi.

Okulda rehberlik hocalarına bir danış, yardımlarını ve görüşlerini iste bir bakalım ne dicekler...

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
kol karın bacak sırt ve diğer kaslarına fayda sağlacak, omuz genişliğini artıracak bir spor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Kürekle futbol oyna sende :D
Eğer gitmek istemezsen Küreği öğretmenin kafasına vur.
Ölmemesine dikkat et aman haaa