Rehber Yapay Zekaya Video Yaptırmak

Bu konuyu okuyanlar

vikingkedy1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar saygıdeğer forum sakinleri. Uzun bir süredir yapay zekaya kısa video yaptırmakla alakalı araştırma yapıyordum, yani neyi nerden bedavaya tedarik edebiliriz diye araştırıyordum, onlarca site ve uygulama deneyimim sonucunda belli başlı siteler ve uygulamalar sayesinde videonun %80'ini yapay zekaya yaptırmayı başardım ve yaptırdığım videolar belli platformlarda güzel izlenmeler kazandı, tabi ki de sadece kendi yararıma değil ama bu işe yeni başlayanlara veya bu işin içinde olanlara işlemlerini kısaltması ve kolaylaştırması için bu ürettiğim video hazırlama sürecini videoya aldım, umarım sadece reklam olarak algılanmaz çünkü burada düşündüğüm insanlara aslında yapay zekanın ne kadar kolay ve erişilebilir olduğunu göstermek, video açıklamasında bahsettiğim uygulama ve sitelerin linkleri mevcut, tabi ki de linkime bas para kazanayım şeklinde değil linke tıkladığınız an sizi sitenin ana sayfasına yönlendiriyor herhangi bir kar gütmüyorum buradan, istediğim tek şey erişim almak ve kendimi bu işe daha fazla motive etmek, iyi akşamlar.

Öğretici video linki: Örnek olarak ise bir shorts videosu yüklemek istiyorum: SCP -004 Hızlı Tanıtım #shorts