Yardım Yanlış Yere Kodladığımdan Endişeleniyorum

Bu konuyu okuyanlar

Bad Bloodd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar, mezun senemdi. Çok da güzel yaptım sınavı. Tıp gelecek gibi ama matematiği sosyale kodlamış gibi hissediyorum. Aslında hatırlamaya çalıştıkça doğru gibi geliyor ama bilemiyorum. İşte hep ikilemdeyim. Çıldırmak üzereyim. Daha sınavın açıklanmasına 20 gün var. Çok moralim bozuk. Bir yanlışlık olursa ben yaşayamam, yapamam. İkinci mezunluk çok zor geliyor. Yapacak bir şey de yok ki. Çıldıracağım, aklımdan gitmiyor, uyuyamıyorum geceleri. Bunu niye buraya açtım onu da bilmiyorum. Ne değişecek ki? Olan olmuş biten bitmiş. İçimi dökmek istedim sadece.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,380
Değerli forum üyesi bunlar kafaya takılacak şeyler değil. Ben lise sonda sınava girdiğimde son tercihim olan İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatını kazandım. Sonrasında 2 sene okudum. İlk yıl hazırlık ikinci sene 1. sınıftım. Ve ikinci yılımda bir yandan da Migrosta part time kasiyerlik yaptım gündüzleri fakülteme gittim. Bu arada babam sınav sistemi değişecek sınava gir dedi. Yemin ediyorum 1 hafta sadece 1 hafta ingilizcede eksik olduğumu düşündüğüm konulara baktım. Türkçe,tarih,sosyal bu alanlara hiç bakmadım. Ve kendime 10'lu test kitapçığı alarak saatimi kurdum ve kendime sınav yaptım. Bu çalışmayla önceki yıldan 10 puan fazla alıp Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğini kazandım. Yani ilk mezuniyetten iki yıl sonra doğru dürüst hazırlanmadığım sınavda daha güzel bir bölüm kazandım.

Umarım sende kodlamayı düzgün yapmışsındır. İstediğin bölüm gelmese bile bir daha hazırlanabilirsin. Sonuçta kazanamamak dünyanın sonu değil. Yeter ki kazanmaya isteğin ve iraden olsun.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Offffff herkes streslenmek zorundamı bu sınavlarda? Alt tarafı bir sınav ama bunu bile streslendirmeyi başardılar ya. aynı sınavı danimarka da olsaydın kanka Bu konuyu bile yazmana gerek kalmayacaktı ☹️

Bad Bloodd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Değerli forum üyesi bunlar kafaya takılacak şeyler değil. Ben lise sonda sınava girdiğimde son tercihim olan İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatını kazandım. Sonrasında 2 sene okudum. İlk yıl hazırlık ikinci sene 1. sınıftım. Ve ikinci yılımda bir yandan da Migrosta part time kasiyerlik yaptım gündüzleri fakülteme gittim. Bu arada babam sınav sistemi değişecek sınava gir dedi. Yemin ediyorum 1 hafta sadece 1 hafta ingilizcede eksik olduğumu düşündüğüm konulara baktım. Türkçe,tarih,sosyal bu alanlara hiç bakmadım. Ve kendime 10'lu test kitapçığı alarak saatimi kurdum ve kendime sınav yaptım. Bu çalışmayla önceki yıldan 10 puan fazla alıp Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğini kazandım. Yani ilk mezuniyetten iki yıl sonra doğru dürüst hazırlanmadığım sınavda daha güzel bir bölüm kazandım.

Umarım sende kodlamayı düzgün yapmışsındır. İstediğin bölüm gelmese bile bir daha hazırlanabilirsin. Sonuçta kazanamamak dünyanın sonu değil. Yeter ki kazanmaya isteğin ve iraden olsun.
teşekkür ederim kendimi daha iyi hissediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Offffff herkes streslenmek zorundamı bu sınavlarda? Alt tarafı bir sınav ama bunu bile streslendirmeyi başardılar ya. aynı sınavı danimarka da olsaydın kanka Bu konuyu bile yazmana gerek kalmayacaktı ☹️
malesef ülkemizde sadece birkaç saate bağlı oldugu için sınav heyecanlı durumlarda böyle saçmalanabiliyo ya da benim gibi başka davar var mıdır bilmiyorum açıkçası

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Sınavdayken doğru kodlayıp kodlamadığını kontrol etsen bile olacak bu duygu. Sonuçlar açıklanana kadar beklemekten başka çare yok.

Bad Bloodd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
teşekkür ederim tıp istiyorum İstanbul’dan ayrılmak istemediğim için vakıf üniversitelerine yöneldim üsküdar tam burslu düşünüyorum hocam askerlik mevzundan emin misiniz üstte bi arkadaş otomatik olmuyor demiş kafam karıştı