Yandex'ten şok eden Atatürk videosu

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Hangi kafayla okuyup yorumladın bunu anlamadım. 404 hata sayfasında senin erişmeye çalıştığın sayfa bulunamadığı için seni olan bir sayfaya yönlendirmeye çalışıyor.

Dalga geçiyor. Yönlendirdiği sayfalar aynı kapıya çıkıyor.

404: Yandex'in gizli belgelerine eriştiniz. Bu sırları bilenler ara sıra, sırasıyla, sırra kadem bastı.
Bu gizli bilgi, bulgu ve belgelere tekrar tekrar erişmek isterseniz (hani lazım olur) size birkaç önerimiz var:

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Hangi kafayla okuyup yorumladın bunu anlamadım. 404 hata sayfasında senin erişmeye çalıştığın sayfa bulunamadığı için seni olan bir sayfaya yönlendirmeye çalışıyor.

[MENTION=32978]Evan[/MENTION] Daha ne dediğimi anlamadan boş boş yorum yapıyorsun. Bizde biliyoruz 404 hata sayfası olduğunu benim orada vurgulamak istediğim şey
Adres satırında Türkçe'ye özgü harfleri kullanmaya özen gösterin. cümlesi. Türkçe aşığı biri olduğum için şu cümle yandexe +1 puan kazandırdı gözümde. İnsanları tam anlamadan yorum yapmazsan sevinirim..

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arama motorum Yandex şuan google sıkmıştı zaten hava durumu yanda haberler falan güzel olmuş bir tanede mail aldım :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26

@Evan Daha ne dediğimi anlamadan boş boş yorum yapıyorsun. Bizde biliyoruz 404 hata sayfası olduğunu benim orada vurgulamak istediğim şey
Adres satırında Türkçe'ye özgü harfleri kullanmaya özen gösterin. cümlesi. Türkçe aşığı biri olduğum için şu cümle yandexe +1 puan kazandırdı gözümde. İnsanları tam anlamadan yorum yapmazsan sevinirim..

Yandex'in hata sayfaları eğlenceli yazılar içeriyor. Bir önceki satır aynen şu:
Hiçliğin kıyısındaki gezintinize devam etmek için şunları deneyebilirsiniz:
yardim.yandex.com.tr yerine yardım.yandex.com.tr yazın.

Şu sayfalara bak:
http://music.yandex.com.tr/
http://müzik.yandex.com.tr/
http://xn--mzik-0ra.yandex.com.tr/

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Olaya gel... Kız arkadaşım yandex mail kullanmaya başladı :D :D :D Çatlak yaaa :D

By_ÇaKaL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sdn'nin viral reklamamı ihtiyacı var?
bu yaltaklanmakda neden şimdi?
bildiğin damardan girmeye çalışıyor adamlar gayet belli. bizi aman aman çok sevdiklerinden değil.
reklamlarında bile bizim espri anlayışımıza uygun dille bize ulaşmaya çalışıyorlar.
karşılarında google gibi bir rakip varken daha azını yapamazlar tabiki.

kısacası sdn'nin taraf olurmuşcasına bu konuyu haber niteliğinde buraya taşımasını garip buldum ve yakıştıramadım.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
2 kere reklam kokuyor hem sdn hemde yandex tarfından
boyle olsa bıle ınsana gurur verıyor bızı onemsedıklerını gosterıyorlar az kaldı yandex e gecmeme az..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
fena yakalamışsın [MENTION=76924]byyasin[/MENTION]

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
fena yakalamışsın @byyasin

@byyasin konuda tamda cuk diye oturmuş bir paylaşım :)

Dün dedimki yandex ne alemde anasayfasına bi gireyim dedim. Sonra panoramik felan filan diyodu bi bastım büyük ada geldi
Canım sıkıldı sürekli ileri ileri geziyodum kafayı bi çevirdim bu resim Hemen bu konu geldi aklıma cuk diye oturttum.

Bunların hepsi reklam kokan hareketler milleti tavlamaya çalışıyolar geçin bu ayakları sayın yandex yetkilileri yiyemeceğiniz muzu soymayın diye de eklemek istiyorum :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
oldum olası sevmedim bu yandex'i buda çin malı ürünler gibi çakma geliyor bana "çakma google"

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Rusya'nın Amerika'ya kafa tutmak için kurduğu şirketlerden biri bana göre. Kimleri yandaş edinirlerse kardır.. .

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Şu anda hem anasayfam hem de varsayılan arama motorum. Kolay kolay google amacayı açmıyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence Fevkalade bir jest. Tabii işin reklam boyutu da var. Ama şurası unutulmamalıdır ki Ruslar bize batıdan daha yakındır. Ne de olsa milyonlarca Türk var. Kurtuluş savaşında ortak hareket ettiğimizi de unutmayalım.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu video yu gördüm reklamda olsa çok aktif kullanmasam da ana sayfam

http://gsyandex.com/

adamların yaptıkları yatırımlara ve ülkemize girişimci olarak verdikleri değerlerden bile yapılır :)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
aradigim hicbir seyi bulmuyor bu nasil birakayim googleyi