Yan komşu Ne diyebilir. Bir bakarmısınız

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Biz şimdi karantinadan beri binada 4 aile beraber babalar ve çocuklar voleybol oynuyoruz kendimiz oraya bir voleybol sahası yaptık.Sahanın yanında ki binada karantinada biz oynarken yan bahçeye domates falan ektiler.Ve malum top bu kaçıyor.Mesala bir günde 15 set oynuyorsak sadece top 2 kere kaçıyor.Kadın bugün kardeşim ve onun arkdaşları topu bahçeye atmışlar.Topu alırken kadın gelmiş tabi benim kardeşim kaçmış.Kadın üsütne gelince sonra kadınla babam ben öbür komşualr,kadının kocası falan
orada sözlü kavga yapıyorlar asla küfür geçmiyor.Sadece sabah oynuyoruz.Ne yapıcaz kadın yüzünden fileyide söktük.Ney apmamız lazım

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
386
Biz şimdi karantinadan beri binada 4 aile beraber babalar ve çocuklar voleybol oynuyoruz kendimiz oraya bir voleybol sahası yaptık.Sahanın yanında ki binada karantinada biz oynarken yan bahçeye domates falan ektiler.Ve malum top bu kaçıyor.Mesala bir günde 15 set oynuyorsak sadece top 2 kere kaçıyor.Kadın bugün kardeşim ve onun arkdaşları topu bahçeye atmışlar.Topu alırken kadın gelmiş tabi benim kardeşim kaçmış.Kadın üsütne gelince sonra kadınla babam ben öbür komşualr,kadının kocası falan
orada sözlü kavga yapıyorlar asla küfür geçmiyor.Sadece sabah oynuyoruz.Ne yapıcaz kadın yüzünden fileyide söktük.Ney apmamız lazım
Reis, bahçe ile sizin saha arasına, barikat çekin.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Sonuçta adamların bahçesi birşeyler ekmişler orayı çitlerle falan kapatın yada bu kapalı halısaha tarzı gibi yapın kendi yerinizi
Hocam oradakiler kurumuş zaten yerlerse kanserler olurlar tüm aile.Onlar kurumuş diyoruz ben sizin yüzünüzden sulamıyorum diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle. Ardından ona patronun kim olduğunu göster
Dinlemiyorki

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hocam oradakiler kurumuş zaten yerlerse kanserler olurlar tüm aile.Onlar kurumuş diyoruz ben sizin yüzünüzden sulamıyorum diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dinlemiyorki
Kuruduysa oynayın birşey olmaz.

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Ora kimin adına geçiyorsa onun hakkı bir oraya file/duvar gibi şeyler yapın

seaplane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
178
emek sarfedilmiş fide ekilmiş, dikkat etmek lazım.
uzun file tarzı birşey çekilebilir araya ancak geçme yolunu , güneşi, sulamayı etkilemeyecek şekilde komşu ile konuşabilir eminim aile büyükleriniz de anlarlar zaten bu işlerden.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
emek sarfedilmiş fide ekilmiş, dikkat etmek lazım.
uzun file tarzı birşey çekilebilir araya ancak geçme yolunu , güneşi, sulamayı etkilemeyecek şekilde komşu ile konuşabilir eminim aile büyükleriniz de anlarlar zaten bu işlerden.
Hocam sabah sesten de rahatsız oluyoruz diyo.İkindin saat 6 da oynuyoruz sesden rahatsız oluyoruz diyor

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
komşu ile konuşmalı o halde :S bilemedim. oynayacak başka bir alan da yaratabilirsiniz belki... ya da komşunun oğlu , torunu filan yok mu onları da çağırın :)
Yok olsa.
Kadında tam bir inat
Hocam nere yapabilirizki arka bahçeye yaptık başka bir yere yapılcak yerde yok

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
internetten kişi başı birer tane beyzbol sopası siparişi verebilirsiniz.
Şiddet çözüm değil yasalar düzgün uygulansa kimse kimsenin hakkına gasp etmese ama namükün şiddet kulansan bir dert kullanmasan bi dert sizde haklısınız :):tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Ekinlerin üstüne gebertici acı sos dök.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Mayın döşeyin araya, EYP falan. İnternette videoları var.

Bir de sınır hattına ısıya duyarlı roketatar koyarsanız teyzenin saldırılarından kurtulabilirsiniz. Evin küçüğünü de gözetleme kulesine yerleştirin.