Yalın İnternet ne zaman açılır ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Benim Hat Cekildi Ama Henüz İnternetim Aktif Deil

Nasıl Olucak Bu İş 10 SaaT Oldu Hattın Cekileli !:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayın 7 sinde başvuru yaptım binada ki ana kablo çalışmadığı halde internetimi aktifleştirdiler şimdi 10 gün oldu hala gelip yeni kablo çekecekler sürekli oyalanıyorum nasıl olurda smile-adsl almam köpekler gibi pişmanım. 10 gündür kullanmadığım halde fatura ödüyorum sebeb kontrol edilmeden aktifleştirmişler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Superonline yalın internet'te başvurdum internet üzerinden 2 gün içerisinde modemi teslim ettiler 7 gün içinde açılacak dediler bu hattı açmak için gelecek olan kişiler önceden haber veriyorlar mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet telekomdan sizi arayıp evde olduğunuz zaman için randevu alınıyor oan evdeyseniz hemen gelebilme ihtimalleride var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnete yalın internet basvurusu yaptım..3. gün hala açılmadı....Hat çekilmedi..ne zaman çekilir.

T

Tansel5959

SDN Okuru
Ya biz ayın 27 sinde başvurduk 29 unda modem geldi 30 undada bagladilar interneti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler biz dün dsmartın kutusuyla beraber internetde aldık yaklaşık 1.30saat önce adam geldi hattı yaptı fakat internet hala yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar lafı uzatmıcam, ben yalın internete bas vurdum 16 mbps sınırsız ben yeni modem istedim ama bize marka seçeneği sunmadılar benimde endişem istediğim ( airties ) modem fakat dediğim gibi marka secimi ypatırmadılar bizimde aklımıza gelmedi sormak suan da kargodaymıs yani geç kaldım artık acaba hangi marka modem veriyolar standart olarak bilenler cevaplarsa sevinirim ve kargo ne zaman felir bu sabah kargoya verdiklerini söylediler e postama bunlarım cevabını veren olursa sevinirim : heyecandan.85@hotmail.com
Facebokk hesabım : www.facebook.com/buaksezer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
24 mps fiber internet aldım kablolar takıldı ama aboneliğim aktifleşmedi ne zaman açılır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende dün 16mbps internete basvurdum modemi verdiler kurmaya ne zaman gelirler?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dun 16mbps hizinda internet aldim modemide verdiler peki modemi kurmaya ne zaman gelirler?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bu ayın 18inde başvurdum 2 gün sonra modemle evrakları getirdiler imzaladım 5 gün bekledim gelen geçen yok aradım dediler sizin evraklarınız gelmedi kargoyu aradım götürdük diyorlar ttneti arıyorum gelmedi diyorlar bende bir şikayet yazdım ttnetin sayfasından şikayeti yazdım 2 gün içerisinde dönüş yaptılar sonra işte bugün adam geldi evdeki telefon kablosunu modeme taktı gitti bizim ev telefonu falan kapalı dedim kullanmıyoruz sıkıntı değil dedi ben aktifleştiricem dedi internete gireceksiniz dedi 5 saat geçti ttneti aradım kapalı dediler en az 7 en fazla 15 gün içinde diyip diyorlar yarında açılmaz tekrar arıcam 24 saat geçmiş olcak ya :D bakalım bu sefer ne dicekler 15 günde yarın doluyor :D ne kadar zor olabilir ki bir interneti 15 günde bağlayamıyorlar...:hammer::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben ttnet yalın internete basvurdum
Baglanti hizi mbps ye kadar
Adil kullanim noktası 35 Gb limitsiz
Bana yetermi bu aylik bu yetermi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben 2 gün önce internetten başvurumu yaptım bana en geç 2 günde modem gelir görevlilerde bağlar dediler ben de gelmedikleri için mngyi aradım yarın gelecek dediler sorun zaten bu görevlilerin gelmesi ne yani ben her gün evde onların gelmesini mi bekleyecem haber falan veriyorlar mı gelmeden önce

P

ProGFK

SDN Okuru
3 gun once basvuru yaptik ttnete bugun gelip kablo taktilar. Elektrikci cagirin gelip onaylasin dediler. Biz elektrikci cagirdik geldi kabloyu degisik bi alete takip aktif etti. Sonra gidip modemimi aldim. Modemi kendim bagladim. 1 gundur internetin aktif olmasini bekliyorum...

H

HAYDARR

SDN Okuru
Vodofone yalin adsl kullanicisiyim daha doğrusu yeni aldim türk telekom geldi ardindan 1 gün sonra kurye geldi sözleşme imzaladik şuan modemi bekliyorum da modemi kendimiz mi bağliyoz yoksa getirenler mi bağliyor ???