Yaklaşık 2 haftadır ttnet hattımı aktif etmedi !!!

Angelperfect 53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 hafta önce internet başvurusu yaptım. O günden beri bekliyorum.Bana internet 1 gün sonra aktif olcak dediler ama 2 haftaya gidiyor.Arıyorum müşteri hizmetlerini sistemde henüz gözükmüyorsunuz diyor. Ne yapmam gerekiyor bana yardım edin lütfennn

Son düzenleme:

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
türk telekom müdürlüğüne gidip bu durumu izah edin

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Orada bir adamınız yok ise sizi çokça bir zaman oyalarlar telefonuma hattınız ve internetiniz aktif edilmiştir mesajları geldi sonrada modem geldi modemi kurduğumda hat aktif değildi müşteri hizmetlerini aradığımda sistemde gözükmüyorsunuz dediler günde bir kaç kez aradım en sonunda şuanda hattınız beklemede dediler ama bana gelen mesajda hattınız ve internetiniz aktif edilmiştir diyorlardı yani o kadar kötü bir hizmet sunuyorlar ki anlatamam.5 6 gün içinde hattım geldi bu seferde internet yoktu dsl ışığı turuncu yanıp sönüyordu bu durumu gene anlatım müşteri hizmetlerine bana 2 ila 15 iş günü içinde aktif olacağını söylediler sürekli aramaya devam ettim bu seferde sizin bulunduğunuz yerde fiber altyapı yok dediler ve aboneliğimi fiber olmayan bir aboneliğe geçirme mi istediler ama başvuru yaptığımda bana bulunduğunuz yerde fiber altyapı var diye 24 mbps internet sağlayacaklarını söylemişlerdi her neyse aboneliği değiştirdim 1 gün daha bekledim internetin gelmesini 16 mbps hızına internet aktif oldu ama ilk iki gün 10 mbps hızında sonraki günler 5 mbps hızında bugün ay başı hızıma baktım ve gene 5 mbps hızında anlayacağın bunların olacağını bilseydim ttnet internete elimi sürmezdim senin yerinde olsam iptal ederim ben hayatımda bu kadar laubali bir sistem görmedim dedikleri sözleri ile hiç uyuşmuyorlar birde fiberliyoruz diye reklamlar yapıyorlar ne kadar uyuz oluyorum varya.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Orada bir adamınız yok ise sizi çokça bir zaman oyalarlar telefonuma hattınız ve internetiniz aktif edilmiştir mesajları geldi sonrada modem geldi modemi kurduğumda hat aktif değildi müşteri hizmetlerini aradığımda sistemde gözükmüyorsunuz dediler günde bir kaç kez aradım en sonunda şuanda hattınız beklemede dediler ama bana gelen mesajda hattınız ve internetiniz aktif edilmiştir diyorlardı yani o kadar kötü bir hizmet sunuyorlar ki anlatamam.5 6 gün içinde hattım geldi bu seferde internet yoktu dsl ışığı turuncu yanıp sönüyordu bu durumu gene anlatım müşteri hizmetlerine bana 2 ila 15 iş günü içinde aktif olacağını söylediler sürekli aramaya devam ettim bu seferde sizin bulunduğunuz yerde fiber altyapı yok dediler ve aboneliğimi fiber olmayan bir aboneliğe geçirme mi istediler ama başvuru yaptığımda bana bulunduğunuz yerde fiber altyapı var diye 24 mbps internet sağlayacaklarını söylemişlerdi her neyse aboneliği değiştirdim 1 gün daha bekledim internetin gelmesini 16 mbps hızına internet aktif oldu ama ilk iki gün 10 mbps hızında sonraki günler 5 mbps hızında bugün ay başı hızıma baktım ve gene 5 mbps hızında anlayacağın bunların olacağını bilseydim ttnet internete elimi sürmezdim senin yerinde olsam iptal ederim ben hayatımda bu kadar laubali bir sistem görmedim dedikleri sözleri ile hiç uyuşmuyorlar birde fiberliyoruz diye reklamlar yapıyorlar ne kadar uyuz oluyorum varya.
hocam hat değerlerinizi atarmısınız rica etsem. Ben bu işte oldukça iyiyim size yardımcı olabilirim.

modem arayüzünde adsl hat değerlerinizi atın bana.

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
ne olursa olsun Turkcell Superonline'dan alsaydın çoktan bağlanmıştı...

Angelperfect 53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizi takan yok ama faturayı geciktirseydik yine böyle sorumsuz kalmazdılar

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
tüketici hakem heyetine git.

angelshare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende yaklaşık 2 ay beklemiştim boşta port yok demişlerde genel mudurluğe kadar yazdım açıldı açılmaz olaydı 1 yıl da 5 dk bir kopan internetle uğraştık bozuk port u atamışlar sonradan öğrendim telekomculardan

Angelperfect 53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende yaklaşık 2 ay beklemiştim boşta port yok demişlerde genel mudurluğe kadar yazdım açıldı açılmaz olaydı 1 yıl da 5 dk bir kopan internetle uğraştık bozuk port u atamışlar sonradan öğrendim telekomculardan
türk Telekom Müdürlüğüne gittim. gider gitmez aktif mesajı geldi yani illa bunların ayağına gidecez de yapacaklar anlamıyorum bu işten ya neyse teşekkür ederim.☺☺☺

playboy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
size nasıl böyle ilginç şeyler oluyor anlmadım ben başvuru yaptım ertesi gün öğlen 12.15 gibi gelip bağlayıp gittiler

the grudge

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
49
tırt telekom port kalmamış diye red edebiliyormuş... tok satıcı... size muhtaç değilim diyor...

Sh3kiL

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
138
arıza kaydı bıraktım sabah öglen geldıler yaptılar .. ıkı hafta nedır yahu