Yabancılara konut satışını nasıl değerlendiriyorsunuz. Vatandaşlık verilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ben bir restorana kafeye gittiğimde görgüsüz arap istemiyorum. Ha diyeceksin Almanlar da Türkleri istemez, emin ol Almanyadaki Türkler, Türkiyedeki Araplardan daha görgülü (her ne kadar gurbetçileri sevmesem de)

Önerin ney ? Tüm dünyaya kapatmak mı ülkeyi sen rahatsız olmamak için ?
Ayrıca senin bahsettiğin Arap değil Suriyeli olabilir. Zengin araplar ev arsa alanlar senin ile aynı ortamda yemek bile yemez zaten...

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Önerin ney ? Tüm dünyaya kapatmak mı ülkeyi sen rahatsız olmamak için ?
Ayrıca senin bahsettiğin Arap değil Suriyeli olabilir. Zengin araplar ev arsa alanlar senin ile aynı ortamda yemek bile yemez zaten...
zengin ama görgüsüz ile ben de aynı ortamda olmak istemem. Milliyetinden bağımsız.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
zengin ama görgüsüz ile ben de aynı ortamda olmak istemem. Milliyetinden bağımsız.

Ben bayılırım :D nerde görgüsüz bilgisiz cahil insan var ülkemize toplansın isterim !!!

Allah'ım ya konu ney siz ne anlatıyorsunuz. İnsanların anlında mı yazıyor bu görgülüdür bu görgüsüzdür. Kime göre görgülü neye göre ayıracan. Adam atıyorum burada 1 milyar TL lik yatırım yapacak yok sen yapamazsın sen görgüsüzsün mü diyecek devlet ?
Sırf laf olsun diye eleştiri yapıyorsunuz sanki.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
ok.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Arkadaşlar iradeniz mi yok ? Devlet el atmadı okey, sizde satmayın öyleyse ?
Kültürümüz para olmuş, size de 200 bin liralık eve 2 trilyon verseler donunuzu satacaksınız geliyorsunuz burda hayal edemediğiniz kadar parası olan adamları eleştiriyorsunuz.