Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

Bu konuyu okuyanlar

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Oda bir şeymi? 2 günde Banshee'yi bitirdim hatta 1.5 gündür belki :D

Şu anda American Horror Story 'a başladım 12-13'cü bölümlere geldim biraz sıkılmaya başladım açıkçası olaylar hep aynı devam ediyor bakalım diğer sezonlarda veya bölümlerde ne gibi sürprizler bizi bekliyor

Bansheeyi bende izledim. İnanılmaz film tadı var o dizide. Dövüş sahneleri, patlama sahneleri çok proffesyonel.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bansheeyi bende izledim. İnanılmaz film tadı var o dizide. Dövüş sahneleri, patlama sahneleri çok proffesyonel.

Şu anda 2ci sezona geçtim American.h.s'da 3 sezon olarak gözüküyorda bu dizi 3 sezonda mı bitti?

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teen Wolf Tavsiye ederim .. Son zamanlar da izlediğim bir dizi. 4.Sezonu halen çekeliyor..

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Korku, gerilim, gizem arıyorsanız The Strain'e bir şans verebilirsiniz.

Game of Thrones'taki Walder Frey amcamız da Abraham Setrakian rolüyle bu dizide :)

STRAIN_104_00199.jpg

smyy@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
the walking dead tavsiye ederim :thumbup1:

hadilen26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hell on wheels ve battlestar galactica bu iki diziyi tavsiye edermisiniz? sıkılmadan günde 10 bölüm falan izlenebilirmi :)

Wexar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fringe & Sherlock & Person of interest arasında kaldım. Saf gerilim ögesi veya dandik bir kurgu içeren dizilerden hiç haz etmiyorum. Hangisi tercih edilmeli sizce?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Fringe & Sherlock & Person of interest arasında kaldım. Saf gerilim ögesi veya dandik bir kurgu içeren dizilerden hiç haz etmiyorum. Hangisi tercih edilmeli sizce?

sherlock tabiki :) bu üç diziyi de izledim. Person of interest ile Fringe bi noktadan sonra baydı beni :)
eğer sıralayacak olursam Sherlock > Fringe > Person of interest derim.

Hayatımda ilk defa anime izlemeye başladım. Death Note'ı izledim ve baya hoşuma gitti :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bu dizilere geçenlerde başladım hoşuma gittiler öneririm.

Once Upon a Time

Believe

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
sherlock tabiki :) bu üç diziyi de izledim. Person of interest ile Fringe bi noktadan sonra baydı beni :)
eğer sıralayacak olursam Sherlock > Fringe > Person of interest derim.

Hayatımda ilk defa anime izlemeye başladım. Death Note'ı izledim ve baya hoşuma gitti :)

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu şunu da izle anime bağımlısı olursun bilimkurgu aksiyon su an 23 bölüm çekilmiş .

g.n.r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır izleme fırsatı bulamadığım Friends'i 2 hafta önce bitirdim. Finalde nasıl biter bu dizi diye gözlerim doldu ve şuan izlediğim diğer dizilerin hiç birinden zevk alamıyorum. :(

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Friends, Family Guy, The Flash. Şu an aktif olarak izledigim ve cidden izlemekten keyif aldıgım diziler. Kesinlikle öneririm.

uye_ol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fringe,lie to me ve 1 sezonda olsa değer bence jericho

war is up ahead

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar person of Interest i severek izlemiştim tabi sezon finalini yaptı o yüzden person of Interest tarzında bir dizi öneriniz var mı
Fantastik şeyler hoşuma gitmiyor ama teknolojik şeyleri severim ona göre bir dizi biliyorsanız yardım eder misiniz? Yaz boş geçmesin :)