Dizi Yabancı Dizi Tarihinin Ezber Bozan En İyi Dizisi ...

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Arkadaşlar hepinizin 1 den çok çok iyi diyebileceği diziler vardır elbet . Fakat en iyisini seçmek zorunda olsanız hangisini seçerdiniz ? Hem insanlara da bir tavsiye olmuş olur . Filmin ismini ve kısaca içeriğinden bahsederseniz insanlar okuyup içeriği hoşuna giderse izlemeye karar verebilir. Ve birde beğenirse sevaba girmiş olursunuz :)

Ben bizzat netflix te birsürü dizi bitirmiş bi insan olarak aklımda bir sürü seçenek olsa dahi '' PRİSON BREAK'' adlı diziden iyi bir dizi görmedim . Sürükleyici olması , bi anda beklemediğin sorunlar çıkması , eyvah ne yapacaklar dahi dedirten bir dizi . Konu olarak hapisten kaçmayı tema alan diziyi , beğenmeyecek insanın dizi zevki olduğunu düşünmüyorum . Gerçekten ben böyle diziler izlememe rağmen dizi kendini 1 haftada bitirtti bana . 5 Sezonuda bir anda bitirdim . Geçen sene. Hala duymayanlar veya bilgisi olmayanlar , izlemeyenler var ise çok şey kaybediyosunuz bilginiz olsun.

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Arkadaşlar hepinizin 1 den çok çok iyi diyebileceği diziler vardır elbet . Fakat en iyisini seçmek zorunda olsanız hangisini seçerdiniz ? Hem insanlara da bir tavsiye olmuş olur . Filmin ismini ve kısaca içeriğinden bahsederseniz insanlar okuyup içeriği hoşuna giderse izlemeye karar verebilir. Ve birde beğenirse sevaba girmiş olursunuz :)

Ben bizzat netflix te birsürü dizi bitirmiş bi insan olarak aklımda bir sürü seçenek olsa dahi '' PRİSON BREAK'' adlı diziden iyi bir dizi görmedim . Sürükleyici olması , bi anda beklemediğin sorunlar çıkması , eyvah ne yapacaklar dahi dedirten bir dizi . Konu olarak hapisten kaçmayı tema alan diziyi , beğenmeyecek insanın dizi zevki olduğunu düşünmüyorum . Gerçekten ben böyle diziler izlememe rağmen dizi kendini 1 haftada bitirtti bana . 5 Sezonuda bir anda bitirdim . Geçen sene. Hala duymayanlar veya bilgisi olmayanlar , izlemeyenler var ise çok şey kaybediyosunuz bilginiz olsun.

Hocam bunları boşverin Doctor Who dizisinin eski sezonları kraldır

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Hocam bunları boşverin Doctor Who dizisinin eski sezonları kraldır
Mesela doctor who adli diziyi seçtiniz birde kısaca açıklama yani dizinin içeriğinden bahsederseniz insanları güzel bir diziye teşvik etmiş olursunuz :)

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
The Walking Dead

Konusu kısaca virüs dünyaya yayılıyor ve kalan bir grup insan mücadele ediyor . Şahsen 4. sezona kadar mükemmel ilerliyor fakat sonrasında dizi yavaşlıyor , biraz sıkıcı bir konuma gelsede kendini izlettiriyor tavsiye ederim !
NOT : Prison break siz söylediniz diye söylemedim , yoksa dizi tarihinin en iyi dizisidir açık ara zaten. İzleyen herkesin düşüncesi muhtemelen bu yöndedir.

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
The Walking Dead

Konusu kısaca virüs dünyaya yayılıyor ve kalan bir grup insan mücadele ediyor . Şahsen 4. sezona kadar mükemmel ilerliyor fakat sonrasında dizi yavaşlıyor , biraz sıkıcı bir konuma gelsede kendini izlettiriyor tavsiye ederim !
NOT : Prison break siz söylediniz diye söylemedim , yoksa dizi tarihinin en iyi dizisidir açık ara zaten. İzleyen herkesin düşüncesi muhtemelen bu yöndedir.
Kesinlikle TWD güzel bir dizidir , ben bitirdim 4 e kadar güzel 5-6 kötü sonrasında yine az da olsa etkileyici bir konuma geliyor dizi . 4 e kadar zaten muazzam.

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Kesinlikle TWD güzel bir dizidir , ben bitirdim 4 e kadar güzel 5-6 kötü sonrasında yine az da olsa etkileyici bir konuma geliyor dizi . 4 e kadar zaten muazzam.
TWD güzel dizi fakat sonradan eski havasını ve kalitesini yitiriyor.
Breaking Bad
Sherlock
(21. yy'da yaşayan ve cinayetleri çözen bir Sherlock Holmes izliyoruz)
Da Vinci's Demons (Leonardo da Vinci'nin yaşamının, gençliğinin kurgusal bir şekilde sunulmuş halini izliyoruz)
Westworld (Karanlık bir gelecekte geçiyor, yapay zekaların kullanıldığı bir vahşi batı ortamı izliyoruz. Burası zenginler için bir eğlence parkı gibi. Robottan insanlar var ve bu robotlarla istediğinizi yapabiliyorsunuz. Fakat zamanla robotların yapay zekasında farklılık oluyor vs.) çok iyi dizilerdir.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,689
Avatar ın dizisine başlayın bana teşekkür edeceksiniz bir günde 10 bölüm izleme garantisi

kralloflu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28

evet,gerçekten güzel bir dizi bende çok severek izleyip bitirdim benim için de yeri ayrıdır ancak övdüğünüz gibi en iyi olduğunu düşünmüyorum,izlerken baya baya sıktığı bölümleri de olmuştur ve mantık hatası olan sahneleri de var,
bu arada ben de The Last Kingdom ı öneririm gerçekten güzel bir dizi

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Arka sokaklar diyesim geldi????
Sherlock diyorum 1.5 saatlik bölümler film tadında ve sıkmıyor. 3-4 sezon oluşu ve her sezonda 3 bölüm oluşu bir çırpıda bitiriyor. Ünlü dedektif Sherlock u bilmeyen duymayan yoktur zaten. Polisiye gizem sevenler için öneririm

Nite

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Kesinlikle Supernatural izlerken bir kere bile sıkılmadım. Akıcı bir dizi.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Breaking Bad gerek kurgusu gerek oyunculuğu gerekse senaryosu olsun gerçekten ama gerçekten çok kaliteli bir dizi. Sanki dizi değil de gerçekmiş gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.