Dizi Yabancı dizi önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Karantinada izleyeceklerimin hepsini izledim.Daha dizi var mı bilemiyorum ama şöyle güzel yabancı dizilerden önerir misiniz? (fantastik,bilim-kurgu,salgın tarzı diziler olursa güzel olur)

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Amerikan kültürünü biliyorsanız Brooklyn 99. Bazıları hiç gülmez bu diziye, bazıları kahkaha atar. Ben ise eehh işte. Mizahtan çok, arkadaşlık ilişkileri için izliyorum. Altyazılı izlemesi biraz zor. Okurken mimikleri göremiyorsunuz. Dublaj öneririm.

Dediğiniz tarzda bir tek The Walking Dead'ı biliyorum, onu da izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum :)

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Amerikan kültürünü biliyorsanız Brooklyn 99. Bazıları hiç gülmez bu diziye, bazıları kahkaha atar. Ben ise eehh işte. Mizahtan çok, arkadaşlık ilişkileri için izliyorum. Altyazılı izlemesi biraz zor. Okurken mimikleri göremiyorsunuz. Dublaj öneririm.

Dediğiniz tarzda bir tek The Walking Dead'ı biliyorum, onu da izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum :)
Brooklyn 99 arkadaşımda önermişti ve bazı platformlarda sorduğumda da önermişlerdi.Mutlaka listeme ekledim ama eğer sitcom tarzı bir diziyse yarılarda bırakırım gibime geliyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Brooklyn 99 arkadaşımda önermişti ve bazı platformlarda sorduğumda da önermişlerdi.Mutlaka listeme ekledim ama eğer sitcom tarzı bir diziyse yarılarda bırakırım gibime geliyor.
Başlayın, ilk bölümler belki biraz sıkıcı olabilir. Ben dizileri genel olarak yarıda bırakırım ama bunu bırakmadım.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Karantinada izleyeceklerimin hepsini izledim.Daha dizi var mı bilemiyorum ama şöyle güzel yabancı dizilerden önerir misiniz? (fantastik,bilim-kurgu,salgın tarzı diziler olursa güzel olur)

Amerikan dizileri sıradanlaştı hep aynı senaryo. Kore'ye sardım ben :)

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Westworld, The Handmaids Tale, The Boys, Rick and Morty, The OA, Fringe, Love Death & Robots, Dracula, Merlin

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
1- Breaking Bad
2- House M.D.
3- Fringe
4- The X Files
5- Dexter
6- Once Upon A Time
7- The Mentalist

Yukarıda yazdığım dizilerin hepsi çok güzel.

Son mesajlar